SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makroskladniki na wyostrzenie sylwetki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1111
Witam
Czy jest możliwe ograniczenie/zmienienie (jedzenia,makrosladnikow) by na 1 dzien wyostrzyć sylwetke.Ze wzgledu na zdjecia.
Mam poniżej 10 % bf ,ale chcialbym by wygladalo to jeszcze ciut lepiej.
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Mozesz spróbowac się odwodnic aczkolwiek nie wiem czy jest sens. Po prostu przypnij diete na 100% i trzymaj trening i wystarczy w dzien zdjec nic nie jedz np od rana ani nie pij, dopiero po sesji. Zawsze coś to da.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1111
Dzieki ,jesli nikt nie bedzie mial innych pomyslow to sprawdze ale licze ze moze znajdzie sie jakis zloty srodek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Witaj,
Typowe głodzenie i odwodnienie jak użytkownik wyżej polecił może spowodować nawet zatrzymanie wody. Najlepiej będzie jak wrzucisz zdjęcie i określimy czy jest sens takiej zabawy. Generalnie można zrobić 10 dni vlcd i dać ładowanie przed sesją.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Co do odwodnienia to watpie zeby spowodowało zatrzymanie wody. o głodzeniu sie nawet nie wspomnialem tylko ze w dzien zdjec po prostu nie zjesc rano i tyle na pewno pas bedzie węższy wtedy. Co do ładowania to nwm czy to jest dobry pomysł zeby byc lepiej dociętym, na pewno bedzie optycznie wiekszy ale czy bardziej wyciety to juz chyba nie koniecznie ;/.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
youtubecn11
Co do odwodnienia to watpie zeby spowodowało zatrzymanie wody. o głodzeniu sie nawet nie wspomnialem tylko ze w dzien zdjec po prostu nie zjesc rano i tyle na pewno pas bedzie węższy wtedy. Co do ładowania to nwm czy to jest dobry pomysł zeby byc lepiej dociętym, na pewno bedzie optycznie wiekszy ale czy bardziej wyciety to juz chyba nie koniecznie ;/.



A Ty myślisz, że na zawodach co kulturyści/ bikiniary robią?

Ładowanie właśnie, w sam dzień wyjścia na scene...bo cały czas będą na redu glikogen w mięśniach jest znikomy, a robiąc "ładowanie" mięśnie na rozum się wypełniają, więc są kształtne i bardziej wyraźne...prościej się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ale nie mówmy tutaj o zawodowcach którzy jeszcze przed startem dają synthol zeby uwydadnić ten miesien i są na koxie no halo. Owszem po ładowaniu są pełniejsi ale autorem tematu jest zapewne osoba trenujące naturalnie więc nwm czy jest u niego sens ładowania przed startem skoro chce być wyrazisty. Mi np załodowanie wegli nie sluzy gdyż pomimo tego ze jestem optycznie wiekszy to mam wywalony bęben... Jaki sens do zdjeć ?
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Więc nieumiejętnie dokonujesz ładowania.


A halo...lubie teksty, że zawodnicy sa na koksie...i wszyscy przeciez cos biorą. HALO;]


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-06-20 15:28:13
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
youtubecn11
Ale nie mówmy tutaj o zawodowcach którzy jeszcze przed startem dają synthol zeby uwydadnić ten miesien i są na koxie no halo. Owszem po ładowaniu są pełniejsi ale autorem tematu jest zapewne osoba trenujące naturalnie więc nwm czy jest u niego sens ładowania przed startem skoro chce być wyrazisty. Mi np załodowanie wegli nie sluzy gdyż pomimo tego ze jestem optycznie wiekszy to mam wywalony bęben... Jaki sens do zdjeć ?


To widocznie nie wiesz jak się robi ładowania , po to się robi by zassało brzuch
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Kwestia tego ile masz czasu do tej sesji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1111
A gdyby dzien przed postawic wysoko bialko i tluszcze ,nisko wegle ,a w dzien zdj dac to cale ladowanie ? jestem zielony w tym temacie wiec to czyste pytanie :> ogolnie chodzi mi o tak zwana pompe miesniowa gdyz jeszcze przed zdj bede mial trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę pytań w kwestii diety

Następny temat

Spalenie tkantki tłuszczowej

WHEY premium