SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe dawki t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8636

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

104

Wzrost

198

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

113

Obwód uda

65

Obwód talii

94

Staż na siłowni

2lata silownia 12lat inne sporty

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B - 250g W - 50g T - 180g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~13%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia typ endo

Stan zdrowia

b.dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No dawka clenu to sprawa indywidualna,dla jednego starczy a dla drugiego malo...a ketotifen po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
Ja tam nigdy keto nie dodaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
FullVolume
Mysle ze jakbym mial t3 w gornej granicy to nie byloby takiego problemu z redukcja,


Raczej szukałbym przyczyny gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
chcialem przeciagnac clen przez pare tygodni zamiast jechac 2/2, w takim wypadku tez bez keto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
Ja zawsze biore w ciagu min 6 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
a co z wysyceniem receptorow ? niby wszedzie pisza ze po 2-3tyg sie wysycaja i cle traci wlasciwosci.
Planuje 6-8 tygodni stack yoha,clen i ewentualnie to t3 w b malych dawkach zeby dokrecic temat do oporu, yoha sama srednio na jeza na mnie dziala, moze w polaczeniu z clenem zrobi swoja robote.
Myslisz ze do tego zestawu ketotifen mi nie bedzie potrzebny przy tak dlugim cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dla mnie jak miales / masz zerowy kontakt z saa / spalaczami tymi z listy zabroninych w sporcie na poczatek clen nie bedzie dobra opcja i ja bym zaczal od Salbutamolu ale to tylko taka drobna podpowiedz. Clen potrafi w zaleznosci oczywiscie od UG naprawde potelepac i zniechecic.
Ja lecialem stacki Sally 2 tyg i na zmiane kolejne 2 tygodnie efa i cofa i tak 10 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Jade taraz clen/yoha 2/2, clen znosze b.dobrze (przy dawce 120mcg) i dziala calkiem pozytywnie, do eca nie mam dostepu a yoha sama w sobie pomimo diety tluszczowej i brania jej naczczo i zdala od posilków nie wiele co robi, stad mysle zeby ja wrzucic w stacku z clenem i przecignac taki cykl 6-8 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Wiem, tylko wlasnie recepty na tussi nie mam sobie skad zalatwic i tu sa schody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyyniki badan do oceny

Następny temat

Dawki enanu przy npp, problem z gino, libido. Potrzebna pomoc.

WHEY premium