SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała pomoc trening do SW.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Witam
W tym temacie Chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy, a mianowicie trenuję Muay Thai od pół roku i Chcę polepszyć swoją wytrzymałość i kondycję. Po drugie to chciałbym ćwiczyć w domu, treningi mam 2x razy w pon. i w czwartek, czy robiąc plan 100 pompek, ćwicząc na drążku, ćwicząc z hantelkami 2x 7 kg i biegać interwały to czy poprawię swoją sylwetkę, zamierzam kupic poręcze do ściany do pompek i hantle 2x 15kg, chcę poprawić swoją sylwetkę bo jestem otłuszczony w klacie mam 88 cm, ale mam dużo mięśni bo wcześniej ćwiczyłem sztangą, lecz nie stać mnie teraz na obciążenie bo nie będę miał czasu chodzić do kumpla ćwiczyć i chcę to robić w domu. Moim celem jest rzeźba, ale czy robiąc pompki przyjdzie mi trochę masy i chodzi głównie o spalenie tłuszczu z klatki i odsłonięciu swoich mięśni i oczywiscie powiększenie ich.
Pozdrawiam
Z góry dziękuję i troszeczkę zamąciłem, ale chyba będziecie wiedzieć o co mi chodzi bo nie wiedziałem jak mam wam to wytłumaczyć i przedstawić swój cel:D

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16 lat

Waga: 65 kg

Wzrost: 172 cm

Cel treningowy: Poprawienie swojej sylwetki i wytrzymałości, rzeźba i na początek może trochę masy:D

Staż treningowy na słowni: 0,5 roku

Uprawiane inne sporty: Muay Thai

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Drążek, hantle 2x 7kg, masa swojego ciała(zamierzam kupić poręcze do pompek i hantle 2x 15kg)

Dieta: 5 posiłków dziennie w małych porcjach, brak słodyczy i fast-foodów

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Daruj sobie te programy 100 pompek itp.

Na mase to jest dieta.

Przeczytaj ten temat:

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
A czy zamaist tego programu warto jest robić pompki z nogami na łóżku lub krześle oraz z nogami na łóżku, arękoma na krzesłach?? pomoże mi to coś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
A czy zamiast tego programu warto jest robić pompki z nogami na łóżku lub krześle oraz z nogami na łóżku, rękoma na krzesłach?? pomoże mi to coś?? A odnośnie suplementacji to czy robiąc pompki na poręczach(jak już kupię:D) to mogę brać kreatynę i na co ona działa, w sensie czy mi pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Kreatyne sobie daruj.

Zacznij ćwiczyć całe ciało. Przeczytaj temat który podałem, masz tam treningi wytrzymałościowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna mocno działa na przyrost mięśni i włosów a wiec uważaj bo jak Ci za dużo włosów zacznie rosnąc to będziesz musiał jeździć po specjalistach żeby się tego pozbyć...
A tak serio to może sam byś poszukał i poczytał artykuły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Naczytałem się duzo i nie znalazłem odp. na moje pytania o pompkach więc mi konkretnie chodzi właśnie o te pompki, a przeczytałem tamten artykuł od Virena, więc wiem to co muszę tylko te nieszczęsne pompki jakie rodzaje najlepiej na klatkę piersiową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pompki z wąskim rozstawem rak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Powiedzcie mi jeszcze jedno bo kupuję kreatynę i już zakupiłem poręcza na pompki, jeżeli mam otłuszczoną klatkę to przyjdzie mi mięśni na klacie robiąc te pompki(na kreatynie) i ile serii i powtórzeń robić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Na mase to jest dieta.

Ćwicz całe ciało.

Kreatyna to strata kasy w twoim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Kreatyne odpusc, dopracuj dietę, rób trening FBW(j/w całe ciało). Jak na wytrzymałość to proponuje 12-15 powtórzeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w doradzeniu: bieg 1000m, 10x10 drążek

Następny temat

Plan na masę do oceny.

WHEY premium