SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MałaA - nowe dobrego początki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
menu z dzisiaj, za mało weglowodanów natrzaskałam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
jedzonko z 21.04.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Trening z wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Kilka pytan:
cw.2 - ta lawka ma byc skosna czy pozioma?
cw.4 - lepiej mniej serii a z wiekszym cięzarem?
cw.5 - robić z ciężarem czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Hello,

w cw. 2 masz zaznaczone że na takiej samej ławeczce jak w cw. 1 a w cw. 1 zaznaczone, że na skośnej. Więc odpowiedź: na skośnej :)
cw 4 Masz zadaną konkretną ilość serii i powtórzeń, więc do tego powinnaś dążyć i tak dobierać ciężar, żeby do tych 20 powtórzeń dobijać :)
cw 5 Zależy jak czujesz. Ćwiczenie na jednej nodze może być dość ciężkie, jeśli jednak czujesz, że robisz bez problemu to możesz dołożyć obciążenie. Chociaż patrząc na to, że zaczęłaś z 5 kg a potem robiłaś bez (domyślam się że jednak było za ciężko) to myślę, że możesz robić na razie z ciężarem ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w cwiczeniu nr 5 nie widze ile powtorzen robisz, ale hebneralnbie wznosy bioder jednonow 15-20 powtorzen z espieciem tylka, nie trzeba obciazenia, zwlaszcza na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Hej, dzięki za odpowiedzi.Faktycznie, zawinęła mi się linijka w arkuszu. W cwiczeniu nr 5 jest 4 x 20 powtórzeń na stronę. Zrobiłam 2 serie z ciężarem 5kg, 2 serie bez ciężaru.

Wrzucam też jedzonko z wczoraj.
Widzę tendencję zbyt małej liczby węglowodanów :( Kurcze, nie umiem ich odpowiednio (do 230ww) dopakować. Nie mam potrzeby jeść więcej - tzn jestem pełna. Co poradzicie - jeść na siłę? Czy macie jakieś produkty które dobrze "wchodzą" mimo uczucia sytości, tak żeby dobijać do tych 230w?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem można jeść na sile to się przyzwyczaisz do większych porcji. A najłatwiej węgle podbić owocami. Jeden banan ma prawie 20 gr ww :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Jedzonko z wczoraj oraz trening z wczoraj.

Uwagi do ćwiczeń:

cw1. z kettlem
cw2. trochę mną chwiało pod koniec, ale ok
cw3. myślałam, że te wykroki nigdy się nie skończą
cw4. mam do dyspozycji tylko suwnicę poziomą - czy wychodzi na to samo?
cw5. ok
cw6. nie umiałam chwycić tego hantla (tej hantli nogą, przy 7.5kg pod koniec wyslizgiwał mi się spomiędzy stóp,można to czymś zastąpić??, bo nie jestem w stanie progresować ciężaru powyżej 5kg ;)
cw7. mam do dyspozycji tylko maszynę w siadzie, wyjdzie na to samo?
cw8. zrobiłam tylko 2 serie, bo brak tasmy do zaczepienia na wyciagu do stopy i ten zaczep ześlizgiwał mi się z nogi. Muszę kupić taką taśme. Wiecie jak to nazwać na allegro np.?
cw9. tu bez problemu, łydki piekły pod koniec





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cw 4 wyjdzie na to samo ale obserwuj czy dobrze Ci się robi. Niektóre suwnice niestety są dość niewygodne. Wtedy lepiej wymienić na coś innego niż robić na siłę.

Cw 6 możesz wymienić np na Leg Curl na piłce albo TRX

Cw 7 Możesz robiąc siedząc tylko dopasuj do siebie maszynę.

Cw 8 to jest opaska na kostkę. Ale zapytaj też na recepcji, powinni sami zainwestować bez problemu. Na wielu siłowniach różne sugestie przekazywałam i często są brane pod uwagę, bo jak nikt nie zgłosi to nie wiedzą, że czegoś brakuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i ćwiczenia

Następny temat

Ból w kolanie. Zumba, przysiady, schody

WHEY premium