SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MałaA - nowe dobrego początki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Super, dziekuje bardzo!!!!Wczesniej- jakies 2 lata temu cwiczylam silowo, albo się staralam ;). Wtedy jednak wazylam wiecej, wiec tak - masz racje nigdy nie wsuwalam tyle jedzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Mam rozpiskę treningową rozpisaną na 4 DT.
Chodzę zwykle we wtorki, czwartki, soboty i będę musiała wcisnąć gdzieś ten jeden dzień jeszcze.

Trening z wczoraj.
We wtorki chodzę na zajęcia kettlebell, więc trening na siłowni muszę robić po, więc i ciężary zwykle pewnie będą mniejsze niż byłabym w stanie robić normalnie
Ostatnio na siłowni byłam w sobotę i trochę się nadwyrężyłam , i przy tych ćwiczeniach czułam trochę lędźwie - zwłaszcza przy ławce rzymskiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dasz radę wstawiać tabelki z większą czcionką? Bo nic nie widać co do lędźwi to uważaj - w których jeszcze ćwiczeniach Cię boli?
Na ławce rzymskiej pilnuj się, żeby nie wyginać ciała do tyłu, trzymaj spięte pośladki i brzuch - obciążenie tu nie jest potrzebne. Idziesz w górę, przytrzymujesz w spięciu i wracasz.
Generalnie średnio mi się podoba, że to ćwiczenie jest na początku treningu.


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-04-20 17:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
wklejam jeszcze raz - może będzie lepiej ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Widac cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Wstyd się przyznać, ale ogólnie mnie trochę pobolewa i to bez ćwiczeń. Wydaje mi się, że ten mój wcześniejszy trening, który był na wszystko ma z tym związek. Ćwiczyłam w nim wszystko i z obciążeniami i było chyba za duzo i masz tu babo placek...co do ławki, to własnie tak robię. Mam pytanie - czy schodząc w dół mam jakby zwijać kręgosłup jednocześnie rozciągając mieśnie czy tez trzymać plecy prosto?I skoro kolejność wg Ciebie nie jest ok, to mam je przesunąć na koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak zbliżę nos do monitora na 3cm to coś tam widzę. Małe to, ale i tak widzę, że robisz ściąganie drążka do karku - wywal to. To ćwiczenie nie jest zbyt dobre dla stawów barkowych. No i to odwodzenie nogi na koniec to też nie wiadomo do końca po co. Wieczorem spojrzę na cały plan to coś więcej napiszę. Jest tu gdzieś cały wrzucony prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Jeśli nadal kiepsko widać, będę musiała pomyśleć nad innym sposobem prezentacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Nie, nie jest wrzucony. Niedawno go dostałam i do tej pory tylko wrzuciłam mój 1 DT wg niego. jak Ci go mogę przesłać żebyś rzuciła okiem co i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ok to wklej cały albo mi wyślij na pw jeśli nie chcesz w dt


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-04-20 17:50:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i ćwiczenia

Następny temat

Ból w kolanie. Zumba, przysiady, schody

WHEY premium