SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trudne początki - co dalej?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
dziewczyny, pytanie pewnie się przewijało nie raz, ale proszę was o radę.

od pół roku chodzę na siłownię. spinning, abt, tbc, inne zajęcia z małym obciążeniem. mam tendencję do odkładania w dolnych partiach, moje ciało było po prostu niejędrne. obecnie ważę 54 kg przy wzroście 169 cm. mam 23 lata. jest lepiej, ale chciałabym teraz przybrać masy mięśniowej.

i tu zaczyna się problem, od czego zacząć? czytałam wcześniejsze wątki i w wielu przypadkach doradzacie dietę białkową. czy w moim przypadku się ona nadaje? czy mogę w nią włączyć również odżywkę - białko serwatkowe? jeśli tak, jakie polecacie?

będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :) pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dietę białkową? Tutaj? Chyba działy pomyliłaś, zbilansowana za to jak najbardziej.
Ze szklanej kuli nie wróżymy, chcesz pomocy to zajrzyj do regulaminu działu masz tam lekturę obowiązkową + informacje jakie są potrzebne by pomoc otrzymać.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik 50tki

Następny temat

Sathis - udowodnić całemu światu, zmienić swoje życie...

WHEY premium