SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M E T K A - pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Siemanko jakieś dwa lata temu brałem Ruską metke nie wiedziałem ze po tym trzeba sie odblokowac dowiedzialem sie po paru miesiącach a wiec moje pytanie co jesli sie nie odblokowalem ??? co jesli sie ktos nie odblokuje ????

powoli a do celu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Nic Ci nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
już wszystko samo wróciło do normy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
po metce nie potrzeba ,aż tak bardzo nie blokuje. Nie pękaj jest na pewno dobrze teraz

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
aha ;) no to dzieki bo mi kiedys ktos wyskoczyl ze kaszana ze tego nie zrobilem a mi cos w tym nie pasowalo pzdr :)

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29662
zależy też od dawek ale się domyślam że że w Twoim przypadku były one małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
4 tabsy dziennie jak dobrze pamietam bez stosowania piramidki ale tego tez dobrze nie pamietam ;] dawno i nie prawda tylko tak zapytalem czy warto sie tym przejasc albo cos;p

powoli a do celu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
nic Ci nie będzie od słodziku się nie umiera :D

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
zebys tylko nie pomyslal ze wogole nie trzeba sie odblokowywac po cyklach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
dokładnie jak wyżej nic Ci nie będzie, organizm już sam wrócił do normy, ale jakbyś kiedyś robił następny cykl to już się odblokuj

Uczymy się całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
nie no akurat o umieranie mi tutaj nie chodzi ;] co ma byc to bedzie ;p a co do odbloku to juz teraz bede wiedzial :)

powoli a do celu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl 2 opcje. Ktora lepsza??

Następny temat

1cykl: Enantat Testosteronu + Boldenon (lub Deca - Durabolin…) porady ?

WHEY premium