SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUZYKA-techno/hiphop/rock

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Różnie się sądzi o upodobaniach muzycznych Polskich pakerów- najczęściej z moich obserrwacji widzę że ci którzy ćwiczą w mojej miejscowości słuchaja Hip Hopu... Nie wiem dlaczego może dlatego że jak się go słucha to człowiek czuje się jakiś mocniejszy?? Temat ten ma za zadanie pokazać czego tak naprawdę słuchają z chęcią ludzie siłowni. Ma on udowodnić że typowy paker nie słucha jedynie prostej muzyczki okręgowej ale potrafi być także melomanem. Temat może nie codzienny na SFD, ale wydaje mi się że ciekawy... Czekam na Wasze odpowiedzi. Ja osoboście słucham przede wszystkim techno i rocka, ale jeśli coś ciekawego wpadnie mi w ucho to nie ma znaczenia co to za gatunek, więc można powiedziec że słucham praktycznie wszystkiego!! Zapraszam do pisania!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
I u mnie nie leci na silce lecu TV i MTV HITS i tam tylko raz na 30 minut jakas fajna piosenka! Żeby zalezało odemnie to by leciał prawie sam house ;]

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
to ze trenuje to w moich oczach nie czyni mnie jakims innym czlowiekiem
nie dziele sobie ludzi na takie kategorie
a muzyki slucham roznej, wsyztskiego co mi wpadnie w ucho
heh i chyba nie musimy udawadniac poprzez takie topiki ze paker to nie musi byc lysy ćwierćmózg z malym wackiem]
przynajmniej ja nie mam takiej potrzeby

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ja słucham muzyki rockowej z lat60/70/80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
slucham rocka i muzyki gitarowej (sam gram ), a jak cwicze to puszczam jakis mocniejszy rock czy metal, to dodaje powera

keep on rockin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
nie mam ulubionego gatunku muzycznego... za polskim hh nie przepadam zbytnio, techno i rock lubie. zazwyczaj slucham hitow rodem z mtv.()
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
oczywiscie moj #1 to hh (polski mniej, zagraniczny bardziej) a tak poza tym to wszystko to, co mi sie spodoba, niezaleznie od gatunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 521 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41235
u mnie na silowni to najczesciej techno i hh(polski)

"Shut the f**k up and train..."
http://www.sfd.pl/search.asp 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko co wpada w ucho jest super. Zaczynając na Techno a na disco polo kończąc.

edit; sog dla wszystkich co sie wpisali przedemną! MAM GEST heh

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2006-08-31 10:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110
najlepsza muza na trening to moim zdaniem tak jak juz wyzej napisano rock z lat 60/70/80 :) ale nie tylko rock:P do tego jeszcze jakies lajcikowe techno, trance, hause :)

-Karol-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Jeśli chodzi otrening to preferuje cisze i spokój. Przed treningiem lubiw się "nasłuchać" hh Polskiego a po treningu wyciszyć przy spokojnej muzyczce. Sog dla pierwszego, który się wpisał do mojego tematu!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
U mnie leci zazwyczaj rock,ale jak cwicze u kumpla to leci jego hh ,albo jakas elektronika. Dla mnie to zagadka jak mozna cwiczyc przy hh,no ale coz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spieniacz do mleka !!!

Następny temat

reklama_plusa

WHEY premium