SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MPJ do 20 i 23 lat w WL

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
wejdz na gogle i wpisz ipf nominations wyskoczy CI strona IPF-u i sobie tam wejdziesz i znajdziesz nominacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1178
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Świetny wynik Kwiecień
No i trzymam kciuki za start, będę śledził.

Zmieniony przez - 90packer w dniu 2009-05-16 09:39:21

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
Ja jestem rocznik 92 koledzy . zrobiłem 172,5 kg z zapasem . jestem w kat.do 125 kg i w mojej wadze na MŚ są powołani dwóch niemców co podnoszą 150 kg i jeden węgier co bierze 170 kg . więc nie wiem dlaczego mnie nie wziął .

respekt dla każdego zawodnika co podejmie walke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
nie dziekuje/ zobaczymy jak pojdzie teraz koszule normalna wzialem bo wczesniej w za duzej startowalem wiec mam nadzieje ze wynik pojdzie troche w gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
no to masz dobrze strong_OSP bierz sie do roboty bo za rok to cie napewno wezma teraz to malo ludzi chyba brali z polski bo kryzys fundusze obcieli i nie ma za co zawodnikow wyslac. ty rocznik 92 jestes to jeszcze za rok sie zlapiesz a sily w rok duzo mozna zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Skoro wysłali zgłoszenia do IPF to czemu nie dadzą oficjalnej informacji?
Związek w tej kwestii wykazuje się amatorskim postępowaniem, wiadomo przecież że duże grono ludzi czeka na informację czy będą jechać bądź nie. Skoro ktoś się nie załapał na MŚ mógłby już dawno zrobić sobie roztrenowanie, a Ci co się załapali też przecież muszą mieć czas na przygotowanie (forma no i ewentualnie zbijanie wagi)
Z resztą nie wiem nad czym się oni tyle zastanawiali, góra 2 dni po MPJ powinno być ustalenie i ogłoszenie składu.

Piłka nożna + Bench Press

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Myslę ,że głowny problem to kto jedzie na koszt związku? a kto na koszt własny!Czy zawodnicy z pierwszego skladu jęzeli będą musieli jechać na własny koszt pojadą ?Bo zawodnicy rezerwowi ...tez czekaja? trenowac czy nie? bo robić formę na wszelki wypadek jest dość kosztowne!Jaki jest koszt wyjazdu jednego zawodnika by ewentualnie szykowac pieniądzę na wyjazd.Wiem od trenera kadry kobiet,że Ministerstwo nie finansuje sub-juniorów czyli juniorów do lat 18! ale czy to pewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
Nie finansuja juniorow do lat 18??? Nie wiedziałem myslalem , ze tylko weterani musza w siebie inwestowac. Ale wiem jedno nie wszyscy pojada na koszt zwiazku. Na MS w WL jeda tylko 4 osoby. Czechy sa blizej i juniorzy powinni mmiec lepiej, ale jesli jest jak mowia ze subjuniorzy nie sa finansowani to mysle ze polowa kadry sie posypie. Subjuniorow nie stac aby jezdzic na koszt wlasny. Przykro ze tak sie dzieje w tym sporcie

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

armwrestling w Ząbkowicach

Następny temat

beznadziejne slaby uścisk

WHEY premium