SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Arnold cos smecil o tym jakto wazne jest bycie najlepszym w tym co sie robi, poswiecanie temu calego siebie - tylko ze dla niego zycie krecilo sie wokol silowni. Dla mnie kreci sie wokol rodziny, przyjaciol i silownie traktuje jako hobby wlasnie. Jedno z kilku zreszta. Cwicze bo lubie - to jest najlepsza motywacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
kazdy ma swoje prorytedy, tak ma troche racji

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Dobry temat, a w szczególności podobała mi się wypowiedz EL_Gawel, któtka i kąkretna. Też na to stawiam, poprostu popatrz na siebie jak wyglądasz i pomyśl że możesz wyglądać jeszcze lepiej i tak dalej, aż osiągniesz swój cel...

Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Stary oklepany temat, albo sie ma kota w glowie albo sie nie ma

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Nawet najlepsi mając "świra" na maks w tym sporcie mają chwile słabości i szukają motywacji,to chyba każdy przerabia...

A ja sam osobiście jak mam jakieś problemy z motywacją,to dzwonie i ustawiam sie na trening z partnerem treningowym,mam takiego sporego przyjaciela i zawsze "rywalizowaliśmy" kto lepiej,więcej itp na siłowni i lepiej wygląda bla bla,myśle,że taka mini rywalizacja to dobra rzecz na początkowe pobudzenie na następne dni/tygodnie.
Chociaz w przypadku twoim Łukasz nie wydaje mi sie,żebyś miał sie z kim an siłowni tak motywować hehe

i tak jak Marek pisze,inni na siłowni,dlatego ja zawsze ćwicze wieczorem przed zamknieciem jak "najlepszy' skład mamy na siłowni u siebie,wtedy chce sie rzucać metalem,czy tam oczywiście "towar" ;) a i łatwiej po takich treningach jak już sie siedzi w domu utrzymać diete i przypilnować sie

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2007-02-02 11:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826


GUTAIN 1500 - zawiera : guaranę, taurynę i inozynę. Ekstrakt z guarany, zawiera kofeinę ,stymulującą organizm do wysiłku fizycznego jak tez poprawia koncentrację umysłowa nad wykonywaną czynnością. Tauryna jest aminokwasem funkcyjnym odpowiedzialnym za przewodnictwo nerwowe, czyli przekaz informacji między mózgiem a innymi tkankami organizmu. Posiada właściwości stymulujące wydzielanie hormonów anabolicznych, oddala stan zmęczenia. Inozyna &#8211; przeciwdziała procesowi zakwaszania mięśni jak też jest prekursorem związków wysokoenergetycznych odpowiedzialnych za funkcjonowanie ustroju. /ATP/ Dzięki powyższej kombinacji otrzymano produkt wspomagający wysiłek, zwłaszcza podczas niskokalorycznych diet redukujących wagę ciała. Gutain 1500 z powodzeniem może też być wykorzystany przed planowanym ciężkim wysiłkiem w każdej dyscyplinie sportowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
A dla mnie motywacją jest Marak. Jak dorosnę chcę być taki jak on .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Heh, nom jest cos w tym prawdy. Jeśli widzimy "starszych", bardziej doświadczonych kulturystów, a ich sylwetka/masa bardzo nam się podoba, to wtedy chcemy być tacy jak on i to także jest MOTYWACJĄ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
skwara - wazelina

Ja sie motywuje jak mi ktoś mowi ze urosłem, ze jestem duzy i takie tam moze głupie troche ale mi naprawde pomaga aż mi sie chce cwiczyc ... albo jak na imprezie podchodzą chłopki i mowią ze nic nie mają do mojej dziewczyny i że przepraszają ze koło niej tańczyli i ogolnie pucują - znowu śmieszne ale też pomaga na samopoczucie/motywacje

Zmieniony przez - Danielos40 w dniu 2007-02-03 10:30:52

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

właściwe uzupełnianie glikogenu. kwestia carbo

Następny temat

dwa pytania: tłuszcz a stawy i FBW a saa...

WHEY premium