SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Chcialbym poruszyc temat motywacji.Co na nią wplywa w sposob pozytwny a co moze w negatywny.Sposoby jej poglebiania i wplywania na nia.Prosze o wasze odczucia i przyklady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie potrzebuje jakiejs wiekszej motywacji- trenując cięzko odpoczywam.
Chociaż lepiej i to o wiele lepiej trenuje mi się przy cięzkiej muzyce tj disturbed, P.O.D, pantera itd.



a co Łukaszu znudziła Ci sie już siłownia ?

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-01-31 23:06:58

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
czesc future, fajnie ze sie pojawiles.
co do motywacji to u mnie pojawia sie jak

- wchodze na mocny towar, czuje ze idzie , gdzie tam idzie , gna do przodu ! ciezary zwiekszam z treningu na trening, wydolnosc wzrasta...miesnie puchna , ubrania staja sie za male !!!

- mam dobry humor, wszystko jest ok w zyciu i w pracy az sie chce cwiczyc!

- jest dobra ekipa na sali, ludzie motywuja sie zwajemnie, az obciach nie cwiczys mocno, kiedy inni zasuwaja az milo patrtzec

- pojawia sie nowa kobieta, dla ktorej twoj wyglad nie jest bez znaczenia

- masz dobrego partnera do treniongow, podobny poziom, sila, wydolnosc, pojawia sie podswiadomie chec rywaizacji

- sprawdzasz nowy suplement , ktory ma dzialac rewelacyjnie

- na ewce zawsze mam tzw "agresja treningowa" - motywacje

pozdr
mc

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2007-01-31 23:21:35

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Motywacja do cwiczen..... Patrz w lustro i jaraj sie tym co juz uzyskales i mysl o tym jak mozesz wspaniale wygladac Ja uwielbiam cwiczyc poprostu uwielbiam w urodziny sobie nie odpuszczam wogule sobie nie odpuszczam jezeli juz cie to nudzi tzn ze to nie jest dla ciebie.Jak ktos wczesniej napisal odpoczywam przy tym ja traktuje to jako swoj tryb zycia

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
don Disturbed - Down With The Sickness to jest to

a tak poza tym to motywuja mnie tez zdjecia i filmy innych trenujacych nie mowiac juz o kulturystyach

w sumie to kazdy ma jakies chwile kiedy sie nie chce trenowac ale wtedy trzeba wyczuc czy jest to czyste lenistwo czy moze przetrenowanie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
motywacja...corazmneijsza wrazzwiekiem.
kiedyś mnie to jarało, teraz częściej śmieszy.
kwestia priorytetów i podejścia.

czy to hobby czy życie.

na pewno motywują sukcesy, demotywują porazki..choć mi teraz idzie neiźle a i tak w sumie wisi ..
zdr.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
konkretny cel do ktorego bedziemy dazyli bez wzgledu na wszystko, lamanie bariem i udowodnienie niedowiarkom a przede wszystkim sobie ze jednak jestesmy cos warci i mozemy duzo osiagnac gdy tylko bedziemy chceli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Odnosnie motywacji warto przeczytac to, co powiedzial Arnold:

Pamiętam jak jednego dnia robiłem przysiady razem z Franco Columbu. Franco, jak każdy zapewne wie, jest jednym z najsilniejszych kulturystów wszechczasów. Tego dnia, podszedł pod sztangę ważącą 225kg. Zrobił przysiad, ale nie mógł się podnieść. Musieliśmy chwycić za sztangę i pomóc mu w odłożeniu jej na stojak. Najwidoczniej tego dnia 225kg było za dużym ciężarem, nawet na wykonanie jednego powtórzenia. W tym samym momencie, gdy pomagaliśmy odłożyć sztangę, do sali weszła grupa dzieci pochodzenia włoskiego z Nowego Jorku. "Ach" zawołali "tam jest Franco! Hej Franco!" Byli oni wielbicielami kulturystyki i nie mogli doczekać się, by zobaczyć Franco podczas treningu. Problem polegał na tym, że Franco właśnie "padł", i wyglądało na to, że to samo stanie się w następnej próbie. Oczywiście, Franco czuł się lekko upokorzony. Jego ego dostawało właśnie w skórę. Nieczęsto zdarzało się, by załamał się pod ciężarem będącym w zakresie jego możliwości. Wiedząc to, wziąłem go na bok i powiedziałem : "Franco, te dzieciaki myślą, że jesteś królem. Nie możesz wziąć tego ciężaru jeszcze raz i nie wstać, gdyż pojadą do domu i opowiedzą wszystkim, że wielki Franco Columbu nie może unieść 225kg w przysiadzie."

Nagle jego twarz się zmieniła. Popatrzył na mnie tymi swoimi wielkimi oczami i zdał sobie sprawę z tego, że znalazł się pod lupą. Wyszedł na chwilę z sali na ulicę, by zebrać się psychicznie, robiąc głębokie wdechy i koncentrując się do dźwignięcia ciężaru. Wrócił, chwycił sztangę i zamiast zrobienia sześciu powtórzeń jakie powinien był zrobić z tym ciężarem, zrobił osiem. Poczym jakby nigdy nic, spokojnie odszedł. Oczywiste jest, że przez te parę minut mięśnie Franco nie stały się silniejsze. Jego ścięgna ani wiązania nie stały się mocniejsze. Co uległo zmianie w jego umyśle, to zapał, motywacja, i pragnienie osiągnięcia celu. Niektórzy ludzie pozwolili by aby ciężar - lub obawa przed porażką - pobił ich, ale Franco wiedział, że jest on silniejszy od sztangi, więc jego determinacja osiągnięcia sukcesu przezwyciężyła te obawy.


Ten przykład dowodzi jak ważnym jest umysł w tym, by ciało wykorzystało cały potencjał.

LeBron/sfd

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-02-01 20:25:46

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
dobra dobra

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

właściwe uzupełnianie glikogenu. kwestia carbo

Następny temat

dwa pytania: tłuszcz a stawy i FBW a saa...

WHEY premium