SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Też to mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
tak naprawde nic nie zastapi czlowieka/partnera/ jest to najwieksza motywacja, pomoze, podpowie, przy******li w leb , zmiesza z blotem za kazdym razem dziala na psychike. masz slaby dzien, wlaczyl sie len lezysz wyrku i myslisz jutro zrobie trening za dzis! w takich momentach najlepszy jest partner wpadnie zacznie cie meczyc, zrzuci z wyra i tak wkoncu ladujesz na silce =]nie mowie jak ktorys zaczyna odstawac od drugiego wtedy psycha dostaje bardziej w dupe i dochodzi rewalizacja ktora dziala jak zaden specyfik pobudzajacy

Zmieniony przez - -Farmer- w dniu 2007-02-04 11:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
-Farmer- a co jak ktoś nie mieszka ze swoim "partnerem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
hmm ... zależy o jakim "partnerze" tu mowa

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
stały partner - większe bezpieczeństwo

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3476
stały partner..hmm który co jakiś czas jak mantrę powtarza.. znowu masz trening.. może odpoczniesz..po co to robisz..nie męcz się tak itd.. masakra.. a już pod jednym dachem to ja gratuluję wszystkim tym których drugie polówki potrafią zmotywować a nie odwrotnie.. to rzadkość
ps. tak przy okazji.. bo może są osoby którym się wydaje że tekst pt. "Mi się podobasz taki/a jaki/a jesteś" ( w sensie wyluzuj i odpuść trochę..) jest czymś dobrym..to chciałam napisać że jak to słyszę coś takiego to w duchu odpowiadam "a g.. mnie to obchodzi.. ważne co mi się podoba..bla bla"

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
...wstap pod moj dach,pozegnaj znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
que?

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3476
już lecę

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
mialem na mysli partnera treningowego, a wy znowu spam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

właściwe uzupełnianie glikogenu. kwestia carbo

Następny temat

dwa pytania: tłuszcz a stawy i FBW a saa...

WHEY premium