SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOSTEK, PORADY...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
sopharma bym brał ,zacznij od jednej tabletki jak nigdy nie brałeś i mierz sobie temperature jak będzie stan podgorączkowy to dawka ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Od jednej??? A i czy 75mg mastera jak na pierwszy da rade?

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-01-22 01:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
jak z tym clenem na pct? i po? nie mozna brac na podtrzymanie, jako antykatabolik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jak nie brałeś nigdy to ciężko stwierdzić jaka dawka cie kopnie zaczynasz od jednej i po kilku dniach możesz dać 2 jak będzie stan podgorączkowy łapy się będą trząść i będziesz pocił się jak świnia to nie ma potrzeby zwiększać dawki bo organizm sie łatwo przyzwyczaja do clena i co bedzie brał 8 tabsów później?
dawka mastera jak na początek może byc 75 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
avant jak będzie kręcił aero i obetnie węgle to sam clena*****a da dlatego lepszym antykatabolikiem byłoby w tym przypadku epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
chlopaki, pytam sie dalej, czy mozna to brac jako anty, czy ma to takie dzialanie? jedna szkola mowi, ze lepiej to brac na cyklonie, zeby miecho nie lecialo, a inna, ze mozna to brac na pct jako podtrzymanie. takze, to w sumie dwie sprzeczne opinie. napewno mozna to roznie brac, chodzi mi o ilosci i cel. chcialbym znac wasze zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
No ja też bym chciał znać opinie ale już nie pytaj w moim temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
mastera wg mnie calkowite minimum to 350mg ew. mysle ze 500 to dopiero zaczyna sie pokazywac dobre dzialanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
tomczers ale nie wszyscy śpią na pieniądzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
No master 500chui wyjdzie to prawda. A poza tym wypowiadajcie się co do tematu całego mojego rozkiminiania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino+deca na cykl

Następny temat

Metka 2 cykl

WHEY premium