SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop+npp+wini i MOSTEK - co i jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Panowie nie jestem z pierwsze łapanki i cykli się parę zrobiło ale 3 miesiące odpoczynek pół roku rok - różnie bywało. Rezultaty pilnowania żarcia i podgrzewania tego koksem są ale wiadomo każdy chce więcej - mianowicie. Zaczynam teraz propa z npp i winem.
1-10 100mg e2d
1-8 100mg e2d
4-11 30mg ed

wplatanie T3 i clena też ale już nie będę tego opisywał

i teraz marzy mi się mostek i następny cykl tyle że tego nigdy nie robiłem a nie chce sp....szyć. Wiadomo żę jak się odblok walnie trochę clena i przerwa to się czyścimy i podobny cykl i środki można a teraz z czego most ( myślałem o prolo 100mg e5d tak na 8 - 10 tyg. ) i co później walnąć tak na 10-12 tyg .żeby poszło dobrze. Zmiana środków czy większe dawki, jakiś trenik ( bo nie próbowałem ) czy co? Jak ewentualnie z odblokiem i czy HCG jakoś w trakcie.Kto stosował i ma wiedzę na ten temat to poproszę się pofatygować i coś klepnąć.pozdro

ps. proszę mi z ankietą nie wyskakiwać bo w profilu wszystko jest

mały krępy, niewywrotny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
IMO lepiej tak się nie bawić. Lepiej dwa cykle z odblokiem. Jak nie jestes zawodowcem to nie ma sensu być tyle czasu ON. Koks męczy. Zrób jeden długi cykl. Tym bardziej że nie waliłeś jeszcze wszystkiego . Nie działałeś z trenem. Może długi cykl z boldkiem , tesciem i trenik do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Ja długie takie około 20 tyg cykle robiłem, dobrze toleruje, zejście i wszystko co się z tym wiąże. Tak o trenie wspomniałem bo praktycznie wszystko już ciupałem oprócz niego

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Widziałem twoje fotki :) Kawał roboty dobrej. Ale z mostkiem to wyjdzie 32-5 tygodni. A to już kawał czasu jest. Soków jest wpip. Na 100% jest kombinacja która przez 16 tygodni Cię porobi. Po co się aż tak tyrać. Myślę że jesteś na tym etapie że świetnie wykorzystasz mozliwości trenu. A to naprawdę kozacki środek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Może ktoś z kolegów jeszcze się wypowie na ten temat. Najlepiej z praktyką w tym temacie. Mi nie chodzi o konieczność. Jak wyda mi się że wady tego nie są współmierne z korzyścią to będę robił jak do tej pory

mały krępy, niewywrotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

La pharma

Następny temat

Lipo czy Gino ? ;/

WHEY premium