SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PIERWSZA DIETA NA MASE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
11:00
120g makaron razowy <<< czy na przkład moge to zamienic na jakis chlep z szybka z kurczaka lub indyka ?.
120g twaróg półtłusty


A te witamini Olimp vitamin plus po jakim posiłku brac i w jakim celu one słuza ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
witaminy i minerały sa to enzymy trawiennie poprawiaja wydolnosc na treningu,samopoczucie. witaminy powinno sie przyjmowac nawet jesli nie trenujesz! dawkowanie jedna pare kapsułek dziennie( niebieska,pomaranczowa )po sniadaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
Aha czyli witami najlepiej brac po sniadaniu ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
rano,popołudniu.tylko nie na noc! straj sie brac o jednej tej samej porze! a jesli mozna wiedziec ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
17 lat i waze 50 kg ;/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
najważniejsza jest motywcacja, postaw sobie jakiś cel i dąż do niego, jeśli masz pieniądze, kup oprócz witamin - białko, gainera i uzupełniaj nimi braki w diecie (tylko niech zastępowanie nimi posiłków nie będzie na porządku dziennym!), a jeśli nie masz kasy na takie wydatki to narazie poczekaj, suplementy to tylko dodatek i przeznacz pieniądze na diete ponieważ to głównie na niej buduje się mase, co z tego że bedziesz miał góre supli skoro diety nie bedziesz miał - przyrosty będą wtedy znikome, natomiast na diecie, jeśli oczywiscie sumiennie bys sie do niej przyłożył obstawiam że za rok o tej godzinie ważyłbyś 15-20 kg więcej, ja przez pół rokuu przybrałem 12 kg, z czego "tylko" 6 kg na diecie w ciągu 1,5 miesiąca, pomyśl co by było gdybym pół roku wczesniej zaczął stosować diete!

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-24 14:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 159
No wiem wlasnie chce zaczac diete tylko nie wiem czy ona jest dobra ;). A gdybym mial pieniadze lepiej kupic witaminy czy gainera ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
NEXST zacznij jeśc i trenować, obserwuj formę. Pieniądze w pierwszej kolejności przeznacz na diete.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
lepiej zacząć stosować diete w takim stanie jak masz ją rozpisaną teraz i w biegiem czasu modyfikować niż nie zaczynać wcale i czekać na cudowną dietę która któregoś dnia spadnie z nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Hmmm. W wieku 17lat to ważyłem 73kg i biorąc pod uwagę, że nie miałem diety a jadłem tylko to co domowe to masy bardzo dokaźnej dostałem.
Myslę, że jak na początek ta dieta przy tej wadzebędzie spoko. Tylko w miarę czasu odpowiednio ją zwiększaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium