SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack - relacja Live.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161








A Najmi o mało co się nie rozpłakał...

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-11-06 01:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo nie ma jaj. proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Marcina znowu oszukali. Tym razem do spisku przeciwko jego osobie weszła nawet jego własna noga. Przerąbane ma chłop

a tak btw. zawiodłem się na kilku zawodnikach. Rizzo - ja p******ę, miałem wrażenie że przyjechał tylko skasować wypłatę i miał samą walkę w dupie. Próby obalenia sygnalizowane tak perfidnie, że ślepy by się połapał. Kilkanaście nieudanych i dalej a piać to samo, zamiast spróbować coś podziałać, zmiksować z uderzeniami. Swoją drogą to chyba go trochę wydymali w pierwszej rundzie, bo robiło się już niebezpiecznie pod koniec i gong zabrzmiał parę sekund za wcześnie - tak przynajmniej mi się wydawało. No ale nie zmienia to faktu, że walkę dał ch**ową. Po prostu innego określenia nie ma.

Drwal w pierwszej rundzie też bez szału, w drugiej Padilla zmiękł. Mam niestety wrażenie, że PaulHarris zepsuł Goryla troszkę. Wyglądał w tej walce tak jak w tej z Branchem, za którą poleciał z UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Co by o Najmanie nie mówić
To jednak wszedł do klatki, zaatakował brutalnie i kilkoma kopnięciami zakończył walkę!

Brzmi efektownie
:D

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-06 08:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
buehehehehehe






Zmieniony przez - mighty85 w dniu 2011-11-06 10:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
FOD Najman dublował również Tong Po w scenie kopania w betonowy słup

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2496
chvj z tymi cyrkowcami, najgorzej zawiódł mnie Rodriguez, kurva i to ma być były mistrz UFC? gorzej pajacował niż najman, jak tam zależało mu na parterze to mógł Kite sprowadzić a nie się wykładać, przez całą walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech najman lepiej wraca grać w złotopolskich



A gala całkiem na poziomie, walki ciekawe, debiut udany. Dobrze, że wejścia zawodników trwały krótko, a nie jak w konkurencyjnej organizacji jakieś przedłużanie występami artystycznymi czy koncertem jakiegoś buraka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Jak dla mnie to gala też bardzo udana. Lepiej się oglądało niż KSW, pewnie głównie ze wzgledu na klatke, a nie ring. Wiekszosc walk tez niezla, szkoda tylko, ze rundy 2-minutowe, ale patrzac na przygotowanie kondycyjne Polakow (z wyjatkiem Kity i Grabowskiego) to 3 runda rzeczywiscie niepotrzebna. Jak widzialem Drwala plywajacego po 1 rundzie to mi sie smiac chcialo.
Z minusow:
- Irek, czasami az żenujacy, ale kto wie czy to nie jakiś warunek, że tvn robi transmisje, ale tylko z nim i z Gardias
- wystep Drwala
- pare malych wpadek, np. drzwi itp.
- grafika zegara, metryk zawodnikow

Z plusów:
- komentatorzy, chociaz mogli by sie bardziej emocjonowac podczas walk
- oprawa, telebimy, oswietlenie, fajne dupy ;)
- klatka
- realizacja, fajne ujecia kamer, troche malo powtorek
Generalnie jak na debiut to super, mam nadzieje, ze pan Cholewa sie nie wycofa, bo pewnie troche stracił na organizacji.
No i nie wiem czy Polacy sa juz gotowi miec 2 duze organizacje mma, a co za tym idzie transmisje w tv. Bo o ile KSW wybilo sie na pompowaniu bańki z Pudzianem i przy okazji wypromowali Mameda, to MMA attack na razie nie ma nikogo takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to właśnie obejrzałem gale, i powiem Wam, że nie zawiodłem sie, i zaskoczyli mnie organizatorzy. Wszystko cacy jak na debiut, wymienić tylko "Buffera" bo nie wiem co ten zyeb tam z mikrofonem robił. Wzywam go do oddania posady osobie kompetentnej Reszta wszystko OK. Trzeba pamiętać, że to debiut, i powinno być lepiej na następnej edycji - oby się jak najszybciej odbyła! Konkurencja dla KSW to najlepsze co może być, by przyspieszyć rozwój MMA w PL.
No i Alf z tym komentatorem z TVNu odwalili kawał dobrej roboty, o wiele lepiej mi sie ich słuchało niż Janisza. Najlepiej jakby wzieli Jurasa i w trójke komentowali.

Ok tyle o organizacji, co do samych walk, to oprócz trzech (mówie o MMA) reszta na bardzo dobrym poziomie. Największe wrażenie na mnie zrobił Grabowski, na publice wiadomo - Drwal, bo sieczka niezła była, Cepirek mokro w gaciach miał po tej walce
Kita wiele nie mógł zrobić z tak "przygotowanym" przeciwnikiem, szkoda ze Ricco kaszane odstawił. No ale cóż, zdarza sie.

Mańkowski-Sobotta świetna walka, jednak IMO po dwóch rundach to Peter powinien zostać zwycięzcą... no ale dogrywka jednak, i w dogrywce to Borys był lepszy, więc zwycięstwo zasłużone zgodnie z zasadami.



No i k***a freak show na koniec - lepszego zakończenia sobie nie mogliśmy chyba wymarzyć Najman niech zapuści włosy i brode, zmienia nazwisko i wypeirdala za granice bo robienie z siebie pajaca chyba osiagnęło granice ech ta agresja, te obalenia, ten kompletny brak jaj...
Wogóle Alf świetnie Najmana podsumował, pierw przy wejściu tekstem że "danych sportowych nie będe przytaczał" i na koniec że wygrał były pięściarz z osobą która nigdy nie była i nie będzie sportowcem, a jak mysli o jeszcze jednym rewanżu to jako formułe może szachy niech wybierze

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-11-06 11:09:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja- Iron Fist 4 ?

Następny temat

Ranking organizacji MMA?

WHEY premium