SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA Attack - relacja Live.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




no k***a co za gośćiu, nie chce obrażać bardziej bo mam szacunek do starszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Kulej chyba od dawna cierpi na ciężką demencję. W końcu to on promował Najmana, za co powinien być regularnie wyśmiewany do końca życia.
Jak zwykle bełkocze od rzeczy, który to już raz zresztą - z Wawrzykiem widział Najmana jako faworyta, hahahahahahahhaa.
Widział zwycięstwo Wałujewa z Haye'm, zwycięstwo Włodarczyka z Palaciosem.
Jego "porady" dla Adamka to też niezła żenada.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
"no przeciez dobrze mowi - Saleta nie zaprezentowal sie zbyt dobrze w tej "walce" "a co miał w tak krótkim czasie zaprezentować,skoro się nawet zmęczyć nie zdążył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Bo ja wiem... moze jakas obrone przed wariackim atakiem Najmana? Jakies zejscie z linii ataku, a nie cofanie sie prostej. Cokolwiek innego niz przewrocenie sie. Moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Tak jest, przebieg walki wymagał przygotowania odpowiedniej taktyki i odbycia setki sparringów.
Przecież obu przygotowania polegaly na robieniu sobie grożnych zdjęć.
Obroną przed obszernym sierpem jest zarówno zejście skos jak i skrócenie dystansu i przepuszczenie ciosu, niech znawcy pokaża który element w obronie był nieskuteczny?
p******icie o tej walce jakby to byl conajmniej eliminator do pasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
pasa TVN-u;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
Najman to pajac i szalony,nikt tak nie kończy swoich dwóch walk pod rząd

ale Saleta
Kick-boxing:

mistrzostwo świata ISKA, WAKO (1990),
mistrzostwo Europy ISKA, WAKO (1990),
mistrzostwo Polski.

Boks zawodowy:

mistrzostwo interkontynentalne WBC (1994), IBO (1999),
mistrzostwo Europy EBU (2002),
mistrzostwo Polski (2001).

w 1 jak i 2 walce był jak dziecko we mgle-nie mógł zareagować w żaden sensowny sposób na cepy Najmana
wyszedł tylko dla kasy bez przygotowania
jakby Najman był spokojniejszy obie walki by wygrał bez problemów
Saleta strasznie zdziadział a zawsze go podziwiałem

Zmieniony przez - mac5 w dniu 2011-11-07 12:26:18

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
"jakby Najman był spokojniejszy obie walki by wygrał bez problemów " a gdyby Babcia miała wąsy... gdybać to sobie mozna w nieskończonośc,ale jak już tak lubisz gdybać to jakby według ciebie wyglądała walka takiego Adamka z Najmanem? bo moim zdaniem podobnie,Adamek by sobie spokojnie przeczekał wiatrakowanie Marcinka i dokończył dzieła,Saleta niestety nie zdązył bo Marcin już sam się znockoutował przecież to nawet całej minuty nie trwało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
O ile mozna powiedziec, ze do walki na KSW Saleta raczej sie nie przygotowal, albo zrobil to slabo to przeciez tutaj fizycznie wygladal calkiem dobrze. Generalnie go nie bronie, ale widze, ze na forum jest wiele kozakow, ktorzy pewnie lepiej by sobie z Najmanem poradzili.
Nie wiem jak można oceniac Salete, ze sie slabo bronil w tej walce, skoro nie przyjal zadnego cepa, wszystko łapał na garde, a sam zadał kilka czystych ciosow. Kazdy ogarniety wiedzial, jak bedzie wygladac poczatek walki w wykonaniu Najmana, bo tylko przez agresywny poczatek i jakis cep mogl to wygrac. Wiedzial tez o tym Saleta i przez caly czas widac, ze kontrolowal co sie dzieje w klatce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Najman to czysta żenada, zwłaszcza te obalenia, nie wiem co on w ogóle myślał.

Nie rozumiem krytyki Salety za to, że nic nie robiąc wygrał walkę ....

Przyjmował kompletnie bezsensowne cepy na gardę i unikał ich, a po kolejnym zupełnie dupnym low kicku Najman skończył hołpuce.


Cała gala całkiem pzyjemna, choć walki nie zawsze dopisały.

Nietety za równo sędziowie jak i punktowi wyraźnie starali się, żeby "hołmbojs" jednak nie przegrali...

Barrantes został podniesiony do stójki dosłownie sekundę po zdobyciu bocznej... Żenujące to było. :(

Najjaśniejszym punktem gali zdecywoanie Grabowski, zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

Kiedy ostatnio fioletowy pasek poddał czarny tak po prostu, bez pomocy w postaci piąchy w ryło?

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-11-07 15:51:11

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transmisja- Iron Fist 4 ?

Następny temat

Ranking organizacji MMA?

WHEY premium