SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA + Siłownia + Praca = Masa ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 326
Witam wszystkich znacznę od tego że mam 21 lat 178cm wzrostu oraz 68kg wagi rano naczczo i pracuje 8-12 godzin dziennie. Na siłowni trenowałem od jakiś 3 lat z przerwami tak poprostu żeby wyglądać (przystepnie). Od niedawna zacząłem uczeszczać na treningi mma które mam 4 razy w tygodniu. Na treningach dostaje porządny wycisk poniedziałki, wtorki. Środy mam przerwy chciałem wrzucić siłke ale mam takie zakwasy i poprostu brak sił żeby zrobić trening na siłowni, w czwartki i piątki również mam MMA i również treningi są bradzo wyczerpujące w soboty robie całkowity reset ide tylko do pracy a zaś w niedziele zawsze gram w piłkę. Ogołem przez dzien jem 4-5 posiłków teraz moje pytanie co zrobić żeby w jakiś sposób przytyć ? Juz naprawdę próbowałem wielu rzeczy, mam zamiar zakupić BCAA z olimpu, bo słyszałem że jest przydatne na takie intensywne treningi. Pomóżcie mi coś z tym zrobić nie wiem czy z czegoś zrezygnować żeby przytyć czy co, oczywiście z pracy nie zrezygnuje z treningów też nie no ale moze z tej piłki co o tym sądzicie za mało mam regeneracji i moje mięśnie przechodzą katabolizm ? Nie wiem jak to nazwać i nie wiem co tu zrobić a i jeszcze chciałbym dodać że z budowy jestem ektomorfikiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Potrzebujesz odpowiedniej diety z prawidłowa nadwyżka kaloryczna. Możesz ewentualnie dodać jakieś odżywki w celu uzupełnienia odżywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
punkt pierwszy - odpowiednie odżywianie z nadwyzka kcal
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Chłopaku, jak Ty chcesz robić masę przerzucając w robocie tony i jeszcze ćwicząc praktycznie bez dnia odpoczynku? Umówmy się, jesteś po prostu genetycznie chudy i tutaj dowalenie kcal nie pomoże bo wysiłek jaki robisz kumuluje tylko kortyzol i stany zapalne, poczytaj sobie o skutkach podwyższonego kortyzolu. Przy takim trybie życia musiałbyś jeść pizzę polaną nutellą i zapić gainerem żeby cokolwiek szło. Ogranicz treningi do powiedzmy 2x MMA, wrzuć swoją dietę co teraz masz do kalkulatora posiłków, zobacz sam, ile kcal zjadasz i jakie masz makro tychże posiłków, dołóż kalorii bo na mur beton masz ich za mało (każdy mówi że dużo je - kłamstwo). Obserwuj sytuację. Obstawiam że po 2 miechach powinna być poprawa.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 986
Zasada jest prosta. NIe tyjesz bo dostarczasz zbyt mało kalorii. Znajdz w necie kalkulator kalorii, wpisz swoje dane tak jak ktos wyzej napisal i bedziesz mial juz jakies pojecie ile powinien jesc. A co do suplementacjii to na twoim miejscu zamiast BCAA zainwestowal bym w jakiegos gainera.


Zmieniony przez - Bulcyn w dniu 2016-11-15 23:55:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 326
A ile powinienem zjeść minumum kcal ?
2500 ?
i
Białko: 2,5g na +/- k/m/c
Tłuszcze: 0,7g +/- na k/m/c
Węgle: 5g +/- na k/m/c

Przeważnie potrafie rano zjeść pół bochenka chleba z jakaś szynką + ser póżniej pare kanapek na drugie śniadanie, obiad, po treningu cała pizze, kebsa, zapiekane etc. a na koniec dnia jeszcze płatni owsiane i do tego daje orzechy włoskie i banana i nic nie idzie -_- Chyba mam za szybką przemiane materii ..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wejdz w kalkulatory i oblicz ile potrzebujesz kalorii..bialko 1.8-2gr,tlusz mozesz dac z 1,5 rezta wegle...i nie z pizzy i kanapeczek tylko ryze,platki,makarony,tluste miesa,jaja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna III zmiana.

Następny temat

WPC80 Ostrovit Standard vs Economy

WHEY premium