SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MISTRZ POLSKI forma zrobiona na produktach ACTIVLAB

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
Szacun naprawde super sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Forma zaj.... Gratulacje!!!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Mariusz zdradzisz jak dokładnie teraz przedstawiają się Twoje cyferki? wzrost, waga startowa i poza sezonem. I jeszcze ciekawi mnie obwód ramienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 559
wzrost 170cm waga startowa 72kg po sezonie 80-85kg obwodow nie mierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
O kto sie pojawil , dobrze ze o sobie przypomniales , mam nadzieje ze bedziesz do nas czesciej tu wpadal , forma konkret

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 559
postaram sie wpadac tu czesciejaby ruszyc ten moj tematjesli sa jakies pytania postaram sie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Takie pisanie ze sie zrobilo formę mistrzowska na suplementach firmy X bo są najlepsze nie ma praktycznie zadnego sensu zwłaszcza jezeli mowimy tu o kulturyscie.
Kazdy kto sie kiedykolwiek bawił w jakis sport zawodowo wie ze najpierw jest trening potem odzywianie a suple to jest marny % sukcesu. Nie wspomne juz o tym co sie najbardziej w kulturystyce przyczynia do zwycięstwa.
Ja osobiscie mialem 3 produkty z firmy ActiveLab i powiem szczeze ze nie powalały działaniem.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 559
to nie jest gadanie tylko opisalem jakich supli uzywalem do przygotowann a skoro twierdzisz ze suple Activlaba nie powalaja to co w takim razie robisz na ich formuniech zgadne pewnie jestes tu po to aby krytykowacpodsumowujac jesli sie komus czegos zazdorci lub samemu nie moze czegos osiagnac najlepiej jest to skrytykowac by poprawic wlasne ego

Zmieniony przez - MM Fitbody w dniu 2011-10-05 16:36:54

Zmieniony przez - MM Fitbody w dniu 2011-10-05 16:39:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Fitbody sledze różne działy bo chce być wmiare na bieżąco w sprawach suplementów i uwierz mi nie tylko do działu ActivLab zaglądam. Po prostu nie lubie takiego gadania ze jak zjesz takie suple to bedziesz miał super forme(reszta elementów czyli trening+odżywianie na takim samym poziomie) Według mnie najbardziej opiniotwórczym testerem supli jest Koniu bo nie pisze ze wszystko jest cacy tylko pisze prawde.

P.S uwierz mi ze akurat na arenie sportowej niczego ci nie musze zazdrościc

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
słabiutko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sto lat, sto lat dla AXELA %-)

Następny temat

Oddam Coffeine Power - Losowanie pierwsze 6 osób.

WHEY premium