SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MICHAIL POMOCY !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
Od trzech miesiecy nie poszlo mi w ramieniu ani milimetra. Nie rozumiem dlaczego. Bica cwicze raz w tygodniu razem z klata, tzn najpierw klate i zaraz biceps, trica robie 2 razy w tygodniu z plecami a pozniej z barkami. Dlaczego tyle czasu moje ramiona stoja w miejscu???

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A reszta rośnie? Jeśli tak to ile cm i ile kg na wadze?

No i jakieś info o sobie.

Błędów szukałbym w diecie.

Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-07-23 14:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
calkiem niezle ida mi plecy, reszta tak sobie, klata powoli chowa sie miedzy barkami, w bicu mam tylko 36cm i to po treningu i nie chce wiecej isc, wogole robia mi sie rozstepy na bicach a przeciez sa tak male, mam 22 lata, 183 wzrostu i waze 73 kg

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To wrzucaj rozpiske treningu.

A co z dietą, bo ja ciągle obstaje przy tym, że tu są konieczne poprawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
biceps: modlitewnik gryf lamany (progres) - 4x 12,10,8,6
hantlami kolanko - 3x
hantlami mlotkowe siedzac na laweczce - 3x
sztanga prosta - 2x superseria
kazda serie hantlami dobijam mniejszymi hantelkami

triceps: sciaganie drazka wyciagu gornego nachwytem - 4x
sciaganie drazka wyciagu gornego podchwytem - 4x
sciaganie linki wyciagu gornego uchwytem neutralnym(lina) - 4x
pompki na poreczach - 3x
oprocz pompek wszystko robie zwiekszajac ciezar w kazdej serii

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Nie moge sie cos doczytac

biceps: modlitewnik gryf lamany (progres) - 4x 12,10,8,6
hantlami kolanko - 3x -stały ciężar czy prog
hantlami mlotkowe siedzac na laweczce - 3x -stały ciężar czy prog
sztanga prosta - 2x superseria -stały ciężar czy prog; superseria z czym???
kazda serie hantlami dobijam mniejszymi hantelkami -i to też objaśnij

triceps: sciaganie drazka wyciagu gornego nachwytem - 4x
sciaganie drazka wyciagu gornego podchwytem - 4x
sciaganie linki wyciagu gornego uchwytem neutralnym(lina) - 4x
pompki na poreczach - 3x
oprocz pompek wszystko robie zwiekszajac ciezar w kazdej serii

Dlaczego tricepsy tylko na wyciągu?
Za dużo serii na obie grupy.
No i treiceps ćwiczysz 2x w tyg, to też może być przyczyną stagnacji.

Ale objaśnij to o co prosiłem wyżej i wrzuć cały plan wszystkich grup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4723
jaki staz??
zmianiales jakos ten plan czy caly czas nim jedziesz??
ja mialem podobny problem ale diametralana zmian planu pomogla.
Tomot ma racje za duzo serii. Wydaje mi sie ze chcesz na kazdym treningu przylozyc sie do bica i trica i zrobic go na max,(ja tak samo robilem i tez mialem rozstepy a lapa nie szla) a lapa poprostu nie zdazy sie zregenerowa. Z tego co napisales to smiem sadzic ze jestes szczuplu, bierzesz carbo lub glukoze po treningu?? jak dieta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomogę, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś/- ujesz do tego treingu diete?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
Tomot, kiedy cwicze hantlami nie robir progresu, hmm sam nie wiem dlaczego. Jezeli chodzi o dobijanie po kazdej serii to robie to przy cwiczeniach z hatelkami, np. unoszenie hantli na laweczce robie hantla np 10kg (sam nie wiem bo nie sa oznaczone) i od razu jak koncze serie biore 5kg i robie jeszcze te patre ruchow ile sie da.

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Michał Ci pomoże napewno (skoro się pojawił w temacie) bo ja jutro wyjeżdżam do pracy, a teraz już nie mam siły mysleć.



Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-07-24 23:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
1.Cwicze systematycznie od 7 miesiecy (mam 22 lata, 184cm, 73kg).
2.Moj plan treningowy jest taki:

PON: KLATKA BICEPS
klatka:
1.sztanga na laweczce plaskiej - robie 5 serii, zaczynam od 70%CM i dalej w zwyz, w 5 serii wracam do ciezaru wyjsciowego
2.hantlami na skosie 35st - 4x - ciezar staly
3.rozpietki hantlami laczone z przenoszeniem za glowe - 3x - w obydwu ciezar staly
4.brama - 3x
biceps:
1.modlitewnik gryfem lamanym - 5x - progres, 5 serie robie ciezarem takim jak w 1 serii (jak przy klacie)
2."kolanko" podchwytem - 4x - ciezar staly (kazda serie dobijam mniejszym hantlem)
3.na laweczce pod lekkim katem - mlotkowe - 4x - ciezar staly (dobijam kazda serie jak wyzej)
4.gryf prosty - 2x superseria (do 21)

SR: PLECY TRICEPS
plecy:
1.podciaganie na drazku szerokim chwytem do klatki - 4x
2.przyciaganie szerokiego drazka wyciagu gornego do karku (nachwytem) - 5x - progres (w 5 serii wracam do ciezaru wyjsciowego)
3.jak wyzej tylko do klatki (nachwytem) - 3x - progres
4.przyciaganie drazka wyciagu dolnego do przypony (chwytem neutralnym) - 3x - progres
5.podciaganie na drazku chwytem neutralnym - 2x
triceps:
1.sciaganie drazka wyciagu gornego nachwytem - 4x - progres (w 4 serii wracam do ciezaru wyjsciowego)
2.jak wyzej tylko podchwytem - 4x - progres (w 4 jw.)
3.jak wyzej uchwytem neutralnym - 4x - ciezar staly
4.pompki na poreczach - 3x

PT BARKI KAPTURY
barki:
1.unoszenie hantli na boki w opadzie tulowia - 3x - ciezar staly
2.unoszenie sztangi za glowa - 4x - progres
3.unoszenie sztangi przed glowa - 3x - progres
4.podnoszenie hantli nad glowa - 3x - kazda seria sklada sie z trzech jakby podserii: 70%CM, 60%CM, 50%CM
kaptury:
1.wznosy ramion - 4x

Nie mam ustalonych przerw miedzy seriami, czekam az uspokoi sie oddech i robie nastepna serie.
Nie wiem gdzie wcisnac trening na nogi i jak go robic. Mozesz napisac tez cos na ten temat ?

3.Chce osiagnac sile i mase.
4.Z czasem u mnie troche kiepsko, na slke chodze o godz 19.30 i koncze trening po 21. Jezeli chodzi o sprzet to jest calkiem niezle: jest brama, wyciag gorny i dolny, sztanga, troche hantli, modlitewnik i pare gryfow i sztanga na takich rurkach - mozna podnosic gora - dol
5.Nie przeciwskazan medycznych. Ale cos mnie nie pokoi, czasami bola mnie stawy, a w nocy dretwieja mi rece od lokci po dlonie
6.Moja dieta jest nie bardzo wporzadku. Staram sie jesc czesto pozywne produkty takie jak ryz, banany, persi z kurczaka, twarozki i takie tam. Wogole nie potrafie sobie ulozyc diety.
Dzieki, ze sie odezwales i za pomoc !! :)

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to prawda że ...

Następny temat

rozpiska na mase - proszę o dopracowanie

WHEY premium