SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASY!!! MASY!!! MASY!!! POMOCY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
ee tam obaj jesteście wyrzeźbieni...ja bym tak zostawił
lepiej jak na lato wyskoczysz w ostrej rzeźbie niż jakiś podlany...

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
ja jestem wiurem:P motywuje mnie to:P

"by byc wielkim trzeba wp*****lac i nap*****lac"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3346
anihilion-lepiej sie nie odzywaj tylko za miche sie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 617
jak uwazacie Best Body Hardcore Mass 7000 czy Mutant Mass jakosciowo ( bez wzgledu na cene)? i do tego jakas kreatyna, witaminy i dobre zarcie?

"Jedni myślą co zrobić z życiem inni walczą o przeżycie ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja mam taką propozycję... Skieruj się do działu odżywianie, poczytaj tematy użytkowników i podwieszone tematy. Ułóż sobie dietę. Nie ma sensu bez diety kupować gainera, bo to moim zdaniem bez sensu. Złóżmy weźmiesz gainera 80g węgli i 20 białka, a jest Ci potrzebne 150 węgli i 30 białka to nie dostarczysz wtedy odpowiedniej ilości składników odżywczych do organizmu (dla prawidłowego wzrostu mięśni oczywiście). Dlatego odpuść gainery i zabierz się za porządną dietę. Faktycznie trochę zbyt późno się obudziłeś. Ja bym poleciał miesiąc na 10 zasadach prawidłowej zbilansowanej diety (czy jakkolwiek się to nazywało, znajdziesz to w tematach podwieszonych działu odżywianie) a później leciał na normalnej diecie! I przy wcześniej wspomnianej dorzucił bym mono np. z vitalmaxa/universala whatever. Może do wakacji, a raczej na pewno coś wagą by skoczyło. Ale musisz się do tego zabrać porządnie, a nie na od*******. Liczy się też podejście. Na wy***ce i ujemnej motywacji nic nie zdołasz zrobić. Po prostu trzeba się zmusić i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 617
ok EmLow masz racje... ale do tej pory pilem gainera po silowni, trenuje tez boks i po trenigu w drodze do domu tez pijalem no i czasami jak nie bylo czasu na szame to na szybkosci porcje gainera wypijalem ale jakos ruznicy na masie nie zauwazylem... ;-p (pewnie za malo zeby jaks ruznice poczuc)

Zamierzam kupic Mutant Massa i pic go tak jak jest wskazane - 1 duza porcja dziennie. To w sumie wychodzi tak jak robilem - bo jak silke z boksem liczyc to 6 razy w tygodniu pijalem ale slabszy gainer. No ale skoro do tej pory nie widzialem roznicy to czy jest sens inwestowac w Mutant Massa? Boje sie ze po tych treningach jak nie bede bral to waga w dol pojdzie (to juz wole jak w miejscu stoi)


troche pomieszalem ale nie wiem jak mam to wytlumaczyc...
mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi...

"Jedni myślą co zrobić z życiem inni walczą o przeżycie ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Wiesz co? Wez sie za szame, bo proch nic ci nie da. Lepiej odzywiac sie zdrowo i zarciem, nie proszkiem. Ustalane przez producenta dawki sa z dupy wziete. Skad maja wiedziec ile jest Tobie potrzebne? Nie sugeruj sie tym. Gainer to uzupelnienie diety, czyli najpierw ta diete sobie zrob. Nie ma wyjscia. Zeby miec jakikolwiek progres w tym sporcie potrzebna jest porzadna micha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co wg Ciebie oznacza słabszy gainer, dla mnie tylko słabszy jeśli chodzi o 737, olimp actilab, fitmax, hi tec itd mają gainery prawie takie same różnią się minimalnie. A nie lepiej zjeść ze dwa banany i do tego odżywkę białkową a w domu posiłek. Mutant mass zawiera jak to napisałeś 26 wielkich porcji, przy 6 treningach tygodniowo masz go na 4tyg ok 1 miesiąc i co po tym okresie znowu kolejny kupisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
komuś kto pisze "wiekrzosci" nie warto odpowiadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 617
no spoko... jakos bez waszej pomocy sobie poradze, tym ktorzy mi podpowiedzieli badzo dziekuje

PS: ToKoks s******laj do jakiegos forum ortograficznego ty balwanie albo do mody na sukces! haha!nie chce cie cisnac ale moglbys sobie darowac

DO ZAMKNIECIA

"Jedni myślą co zrobić z życiem inni walczą o przeżycie ..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Booster tlenku Azotu + Białko

Następny temat

problem ze stawami

WHEY premium