SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA meta, oma, deca, tura?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12909

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

88

Wzrost

178

Obwód ramienia

42.5

Obwód klatki

Obwód uda

63

Obwód talii

84

Staż na siłowni

kilka lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 2.5g W i T rotacja. 4000kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3cykle, środki: meta, enan, cypio, oma

Opisz swój plan treningowy

Push, pull, legs, 2dni off, Push B, pull B, legs B, off

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

mostek enan

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1900

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130, 180, 145
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11711
Właśnie odebrałem telefon, bedzie dostinex na poniedziałek. Więc odpuszczam bromo a w pon. łykam od razu dostinex.
Ok - tamox odstawiam. Mleko sojowe zarzucę od jutra. Dzięki! Dam znać czy będą jakieś zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Łyknij bromo nastart , lepiej szybciej zaczać to zwalczać a jak dostaniesz cabaser to wrzuc pigułe i potem badania, i bedziesz miał porównanie tych dwóch środkow, i mozesz sie podzielic opinia wtedy, pozdro i powodzenia.
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11711
Ok, wielkie dzięki. A powiedz mi jeszcze bo patrze i dostinex ma stężenie 0,5mg a cabaser 1mg. To w poniedziałek łyknąć 1tab czy 2 tab dostinexu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kosta83

Mozesz spróbować pić mleko sojowe. Zawiera estrogeny i ponoć podnosi ich stężenie w organizmie.



Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2018-08-30 13:39:37


zawiera, ale fitoestrogeny i nie licz na to, ze podniesie Ci to poziom estro
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
czellista
kosta83

Mozesz spróbować pić mleko sojowe. Zawiera estrogeny i ponoć podnosi ich stężenie w organizmie.




Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2018-08-30 13:39:37


zawiera, ale fitoestrogeny i nie licz na to, ze podniesie Ci to poziom estro

Słyszałem że komuś tam podniosło ale tylko słyszałem.
Do autora. Weź całego tabsa żeby szybko zbić i to wystarczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
kosta83
czellista
kosta83

Mozesz spróbować pić mleko sojowe. Zawiera estrogeny i ponoć podnosi ich stężenie w organizmie.





Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2018-08-30 13:39:37


zawiera, ale fitoestrogeny i nie licz na to, ze podniesie Ci to poziom estro

Słyszałem że komuś tam podniosło ale tylko słyszałem.
Do autora. Weź całego tabsa żeby szybko zbić i to wystarczy


jak wyzej wal całego i po sprawie
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
Tutaj problemem nie jest Polka tylko zbite estro.postawienie tamoxu nic nie da bo on estro nie zbija tylko blokuje receptory.musisz podbić estro a jak to zrobić pewnie wiesz.test metka hcg na szybko po alkoholu estro idzie w górę więc może zabaluj sprawdzone na sobie i wielu znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak juz BTW z tymi produktami sojowymi to nagonka byla. Faktycznie maja fitoestrogeny ale trzeby by sie samym mlekiem odzywiac zeby to w wyniku e2 zobaczyc. To jak wejsc na bombe z testosterolem 250 z Megabolu
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Krzychu79
Tak juz BTW z tymi produktami sojowymi to nagonka byla. Faktycznie maja fitoestrogeny ale trzeby by sie samym mlekiem odzywiac zeby to w wyniku e2 zobaczyc. To jak wejsc na bombe z testosterolem 250 z Megabolu


Za małolata się jadło testosterol i dibencozide magnum Tylko nie działaly ale do tej pory tłumacze sobie że trafiłem fejki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Megabol mega firma :D w 90tych zadczelismy gainera kupowac w astronomicznej dla nas cenie i magia sie dziala jakos nie wpadlismy wtedy jeszcze na to ze za malo zremy po prostu. Ale mile wspomnienie pozostalo


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 31.08.2018 19:05:34
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

yoha + eca golden labs dawkowanie

Następny temat

Cykl na Redukcji

WHEY premium