SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na Redukcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

105kg

Wzrost

186cm

Obwód ramienia

42cm

Obwód klatki

125cm

Obwód uda

65cm

Obwód talii

85cm

Staż na siłowni

6lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ulegnie zmiany .

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

5 Cykli

Opisz swój plan treningowy

Pn ( Klat, Bic ) Sr ( Barki, Tric) Pt ( Nogi , Plecy ) Nd ( Cardio )

Cel cyklu

Redukcja, Sucha Masa miesniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Wciaz na Cyklu ( Test Enan 500Ew)

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Okolo 15 % - 20% MAX

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do chudniecia

Stan zdrowia

Dobry // Badania OK

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Po Iranie ktory Klepie A i owszem :D

PPM (podstawowa przemiana materii)

Calkiem Spoko

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 160kg, Martwy 140kg, Przysiad 120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Witam Serdecznie !

Drodzy Eksperci :D
Obecnie jestem na Cyklu :
1-4 Week Metanabol (40mg Ed)
1-16week Enathan ( 500mg Ew )
Cykl mial na celu poprawic lekkie problemy z libido po kilku nie udanych seriach ;) .
Wiec dodatkowo dorzucilem pod koniec Ari 1/2 tab (e2d) oraz 1/2Tab Brom (e7d) .
Oczywiscie tez co 5 Tygodni podawalem Hcg 5000ui ( 1000 ui e2d) .
Zaobserwowalem poprawe w Libido , przybralem na masie oraz na sile .

Jestem juz przy koncu cyklu, i zastanawiam sie czy zrobic odblok oraz odczekac teraz kilka miesiecy . Czy moze zrobic mostek i wejsc na kolejny cykl od Marca , gdy bede zaczynac Redukcje ( Dieta + treningi odpowiednio dobrane ) .
Problem w Tym , ze nigdy nie robilem " Mostku " i nie wiem jak sie za To zabrac .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja jak rpbilem 4tyg taki mostek to bez provi bylo ok ale powyzej moze siasc libido zreszzta co czlowiek to inne odczucia,siadze libido dasz provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na logike jak skonczysz odblok to bedzie juz marzec a w marcu chcesz zaczynac nowy cykl wiec w gre wchodzi tylko mostek moze byc test w min lub hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
No Dobrze wiec .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Moglbym zrobic mostek podajac Test Enan 125 - 250 E7D i do tego Hcg np 500ui e4d ? Az do kolejnego cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mozesz ale tak w zasadzie po co Ci po 16tyg mostek?mostek to odsapniecie od towaru ale to po roku a nie po 16tyg heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Kamil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
W Tamtym Roku na poczatku zlapalem bloka . Strasznego Bloka, bylem z tym u lekarza nawet ale jak trafisz na d****a to niestety, zostawisz tylko pieniadze przy kasie i wyjdziesz bez odpowiedzi na zadne z pytan. Wiec experymentowalem dalej i kombinowalem , zeby poprawic sytuacje z libido. I dopiero ten cykl poprawil sprawe przy asekuracji Ari i Bromka oraz Hcg . Wiec trwa to w rzeczywistoci dluzej niz 16 Tyg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16083 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196424
Jak bardzo chcesz mostek to:
1. Test ok 250mg week
2. Hcg 1000 e2d
3. Hcg 1000 e2d i proviron 2x25 mg ed
Ja bym wybrał opcję nr3
Ale jak Kamil, marzec już za 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jezeli byl problemz libido wystarczylozbadac e2 i prl i zbic do norm :)
No ja mostek preferuje z samego hcg 2500 pon/czw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Ma to sens Kosta.

Natomiast Kamil , jezeli podamy samo Hcg i dodamy do tego moja podatnosc na Gino ;) . Wolal bym dorzucic Do Tego Nolva, Provi Badz Ari .

Co do badan i slabszego libido, robilem badania i konsultowalem wielokrotnie z wieloma lekarzami , powtarzajac glosno i wyraznie , ze jest tam problem . Na co odpowiedz padala zawsze ta sama " Badania mam pan okej " .

A co do Kwestii Odbloku, jezeli poczekal bym z kolejnym cyklem na Redukcje . Jaki najlepiej zastosowac Odblok po Tym cyklu ?
Wystarczy Klasyka ?
Po Ostatnim strzale Z Enana :
Hcg 1000Ui E2D ( Przez 2tyg )
Po Hcg Clom 50mg ED ( przez 30 dni )
Nolva 20mg ED ( przez 20 dni )
Nolva 10mg ED OD 21 do 40 dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A co ma provi do gino?i nigdzie nie napisalem ze nie mozesz dodawac do hcg jakiegos ia
No to bylo zrobic badania,wrzucic wyniki dobraloby sie dawke leku i bys wszedl w wielki i byloby ok
Odblok z 1.5miesiaca i przerwa z 4-5miesiecy wiec czy napewno chcesz odblok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA meta, oma, deca, tura?

Następny temat

Brak erekcji na cyklu

WHEY premium