SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na Redukcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4421

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

105kg

Wzrost

186cm

Obwód ramienia

42cm

Obwód klatki

125cm

Obwód uda

65cm

Obwód talii

85cm

Staż na siłowni

6lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ulegnie zmiany .

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

5 Cykli

Opisz swój plan treningowy

Pn ( Klat, Bic ) Sr ( Barki, Tric) Pt ( Nogi , Plecy ) Nd ( Cardio )

Cel cyklu

Redukcja, Sucha Masa miesniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Wciaz na Cyklu ( Test Enan 500Ew)

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Okolo 15 % - 20% MAX

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do chudniecia

Stan zdrowia

Dobry // Badania OK

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Po Iranie ktory Klepie A i owszem :D

PPM (podstawowa przemiana materii)

Calkiem Spoko

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 160kg, Martwy 140kg, Przysiad 120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Miales estradiol ponad norme bylo zaczac od zbicia do norm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Kosta .

To Lekarze w tym urolog , stwierdzili , ze wszystko jest okej i ze jest to moj problem w " glowie " . Najlatwiej odpowiedziec.
Tak wiec , podjalem dzialania na wlasne reke i kombinowalem troszeczke , przy Tym robiac badania i sprawdzajac wyniki . Ostatnia proba czyli cykl w/w na Enanie i metce a przy Tym Ari na Estro i Bromka na prolke , poprawila troszeczke moja sytuacje . W przyszlym Tyg bede w polsce gdzie dokonam kolejnych badan by zwerefikowac Estradiol . Wiem , ze nie moze go byc za malo i nie moze byc tez za wysoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Natomiast wracajac do tematu glownego .

Sproboje zastosowac ten Mostek . Jednak Okiem " Ekspertow " mogli byscie mi poradzic , jak dlugo dla spokoju powiniene potrwac mostek przed kolejnym cyklem ? ORAZ Jaki cykl polecacie przy Redukcji ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16141 Napisanych postów 18078 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196535
Mostek tak długo aż organizm odpocznie ale czy po 16 tygodniach lajtowego cyklu potrzebny mostek to sam nie wiem.
Na redukcję testosteron jako antykatabolik 250mg week i ewentualnie jakiś spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mostek moxs trwac i pol roku to raczej indywidualna sprawa np ktos ma swoje wazniejsze sprawy lekko musi odpuscic sile i zmniejszyc ilosc treningow ale nie chce schodzic z towaru to da test 250week a xrugi jak np ja chce odsapnac pare tyg calkowicie od towaru i robie pare tyg na hch np 2500e3d
Na redu test 250-300week i mocniejszy spalacz ew t3


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-06 18:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Kosta

Od 2016 Roku Moj organizm nie odpoczal od Chemi .

W 2016 :
Cykl Enan Bold , bez odbloku i bez mostku wszedlem na :
Tren i Prop . To byl koniec roku.
Styczen 2017 Blok . Pozniej zaczely sie " Eksperymenty " Majace na celu przywrocenie .
Do konca stycznia sam Prop, pozniej Odblok HCg + Clom . 2 Miesiace lacznie. Nic bez efektu .
Susta wjechala - nic , hcg clomid , nic.
I dopiero Ten Cykl Meta + enan + Ari + Brom , poprawia sytuacje oraz samopoczucie.
Wiec nie jest to 16 Tygodni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pewnie przez ari i brom ktore zbily hormony do odpowiednich dla Twojego organizmu wartosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16141 Napisanych postów 18078 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196535
To od razu miałeś napisać że od 2016 leciał test bold tren meta i obstawiam że tren był przyczyną a potem dales bromo wiec prolka zeszla.
Zrób tak
Leć ten mostek hcg provi IA przez 6-8 tygodni tak żeby przed wejściem na redu estradiol i prolaktyna były w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Tez mam takie wrazenie .
Jest to kwestia personalna , nie zamierzam sie przygotowywac do zawodow zadnych jeszcze.
I dlatego waham sie miedzy mostkowaniem badz odblokiem w mojej zaistnialej sytuacji .
Z tad artykul oraz chec porady , takze dzieki za uwage i czas.
Mysle , ze zastosuje Mostek na Tym Hcg . I oslonnie zostawie przy Tym Bromke // Dostinex // Cabaser oraz Ari kontrolujac przy Tym Hormony badaniami. Jezeli samopoczucie i libido beda dalej w normie po 4 - 6 Tygodni Mostku wbije na Bombe.
Natomiast czy dawka 2500ui HCG E3D , nie bedzie za wysoka ? Czy nie lepiej sprobowac od mniejszej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2011
Mam male wahania do Provi , poniewaz nie odzialowywuje pozytywnie na Prostate, i raz juz wyszedl mi podwyzszony wynik PSA w badaniach . Nie stosuje provi , wszystko jest w normie . Moze zbieg okolicznosci . Aczkolwiek czy wystarczy mi na mostku 25mg - 50mg Ed ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA meta, oma, deca, tura?

Następny temat

Brak erekcji na cyklu

WHEY premium