SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosteron enan na redukcji + odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

78

Wzrost

170

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

9 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2300 kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle; metanabol, winstrol, testosteron enan

Opisz swój plan treningowy

FBW

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Testosteron 250 mg/e5d + winstrol; 5 lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

OK

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130/180/170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2994
Cześć,
trochę minęło od ostatniego cyklu(5 lat) i mam prośbę, czy ktoś rozpisałby mi tutaj dokładnie odblok ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Będę miał 3 x enan flakon
3 x hcg
1 x tamox 30 tabs

Chciałbym ten cykl potrzymać tak 14-16 tygodni. Generalnie to będzie mój 3 cykl, myślę albo o 250 e5d albo 300 e5d.
Cloma, jeśli nie jest konieczny, wolałbym nie brać, bo miałem po nim sajdy ze wzrokiem.
Generalnie teść do utrzymania mięcha na redukcji.
Miłego dnia :)!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Ogólnie pomyśl czy odblok ci się opłaca jeżeli planujesz jeszcze cykle i nie lepiej mostkować na małych dawkach. Odblok nie jest taki szybki i nieszkodliwy jak się wydaje bo też zanim się uda to potrzeba kilku miesięcy a błagał w hormonach też jest spory i jeżeli leci poprawka cyklem za jakiś rok czy pół to jest kompletnie bez sensu .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2994
Pięknymłody
Ogólnie pomyśl czy odblok ci się opłaca jeżeli planujesz jeszcze cykle i nie lepiej mostkować na małych dawkach. Odblok nie jest taki szybki i nieszkodliwy jak się wydaje bo też zanim się uda to potrzeba kilku miesięcy a błagał w hormonach też jest spory i jeżeli leci poprawka cyklem za jakiś rok czy pół to jest kompletnie bez sensu .

Dzięki za odpowiedź!
Chcę zrobić odblok, bo nic później nie planuję. Wiadomo, że czas pokaże i różnie bywa ale na ten moment nic potem nie planuję.
Także będę bardzo wdzięczny za podpowiedź, bo wypadłem z obiegu.
Miłego!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2994
up


Zmieniony przez - fluent w dniu 2024-03-22 10:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2994
Pięknymłody
Ogólnie pomyśl czy odblok ci się opłaca jeżeli planujesz jeszcze cykle i nie lepiej mostkować na małych dawkach. Odblok nie jest taki szybki i nieszkodliwy jak się wydaje bo też zanim się uda to potrzeba kilku miesięcy a błagał w hormonach też jest spory i jeżeli leci poprawka cyklem za jakiś rok czy pół to jest kompletnie bez sensu .


Myślę, żeby dać enan 300mg/e5d 16 tygodni
W połowie cyklu dać HCG 2x2500 e3d
I na koniec 9 dni po ostatnim strzale 4x2500 e3d(ew. 6x2500?) HCG i tamox
ew. jeśli musowo dorzucę Clom, choć ostatnim razem odblokowywałem się bez(przez wspomniane sajdy ze wzrokiem)
Co myślisz?



Zmieniony przez - fluent w dniu 2024-03-22 11:13:23

Zmieniony przez - fluent w dniu 2024-03-23 09:12:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoki estradiol

Następny temat

Fejk czy ori?

WHEY premium