SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA LATEM-"CYKL KOMPROMISÓW"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Podoba mi sie. Na wakacjach bede go praktykował, moze nawet przed wakacjami. Ale mam 2 pytania. Czy mozna robic ten cykl (obojetne ilo dniowy) 2 - 3 razy pod rzad?

OCZYWIŚCIE - BYLE PRZEDZIELAĆ KOLEJNE CYKLE OKRESAMI REGENERACJI

Czyli czy mozna go zrobic do konca potem tydzien przerwy i od nowa go robic czy przeplatac z treningiem innego rodzaju.

JAK WOLISZ.



Najprosciej mowiac czy w ciagu tych 2 - 3 cykli pod zad miesnie nie przywykna do planu.

MOŻESZ ZAMIENIAĆ NIECO ĆWICZENIA W KOLEJNYCH CYKLACH

I drugie pytanie. Napisałes zeby nie zmieniac cwizcen. Mam sprzet potrzebny do tych swiczen ale nie dysponuje drazkiem (moge go sobie jakos skombinowac).

POLECAM SKOMBINOWAĆ


Ale czy moge zamienic podciagania na jakies cwiczenia za sztanga albo ogolnie inne?

DRĄZKA NIE ZASTĄPISZ W PEŁNI NICZYM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Gigantyczne dzieki Michail. Wszystko juz jasne i juz planuje kiedy zaczac. Szkoda ze SOG juz nie wejdzie :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Loozik - pisz, jak Ci idzie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Zaczynam od 9 maja jak skoncze masowke ktora aktualnie robie. Potem podziele sie odczuciami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tylko po masówce zrób sobie kilka dni luźniejszych.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Hej Michail Mam pytanko: moglbym zastapic podciaganie na drazku szerokim uchwytem na podciaganie konca sztangi? I czy w takim wypadku musialbym dolozyc cos dodatkowego na biceps? Jesli tak to ile serii przy tym podciaganiu sztangi i ile na bica dodatkowo Aha... jesli zrobie jeden cykl tym treningiem to musze zrobic np. jeden tydzien przerwy lub regeneracji i potem moge znowu go robic? Pozdrawiam, Szymon

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To zła zamiana.Rób drążek.

Po całym cyklu zrób tydzień regeneracji.

Zmieniony przez - Michail w dniu 2005-05-03 11:01:30

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Problem tylko w tym ze na drazku bardzo niewiele powtorzen jestem w stanie zrobic a w piatej serii to juz w ogole moze 4 razy sie podciagne

Zmieniony przez - maluczki w dniu 2005-05-03 11:16:58

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to w końcówce rób ruchy negatywne - w górę pomagaj sobie nogami, w dół powoli i z pełną kontrolą mięsni.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
To ile mniej wiecej powtorzen ma sens dla tego cwiczenia bo pisales ze do zmeczenia ale niektorzy np. ja szybko sie przy tym mecza? w pierwszej, drugiej... piatej serii? bo w pierwszej to moze zrobie 10 ale nie wiem czy to tez nie jest za malo?

----===<|MaLuCzKi|>===----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STARA SZKOŁA vs NOWA SZKOŁA

Następny temat

Trening na mase

WHEY premium