SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA DIETA POMOC ALBO POMOC DIETA MASA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
Takie proporcje to mi nawet program wybrał;) Ale ilośc moich produktów przekracza te normy 2x.
Czyli co mam po prostu zredukowac ilośc spożywanych węgli i białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
tak na rzecz tluszczu.

kalorycznosc makroskladnikow ma sie tak :

1g białka = 4kcal
1g węglowodanów = 4kcal
1g tłuszczu = 9kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
A może zostawic białko i węgle jak są a zwiększyc ilośc tłuszczy?
Chyba ze o to właśnie chodzi ze po takiej ilości białka i węgli wybuchnę...w sumie żaden problem zamiast paczki ryżu zjem jej pół i po problemie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Masz prawie 9gww/kgMC i ponad 4gbialka/kgMC to stanowczo za duzo, taka dieta mozesz sobie tylko zaszkodzic. Zastosuj sie do zalecen, podalem Ci kalorycznosc makroskladnikow, nie chodzi o zwiekszenie tluszczy tylko o obnizenie ww/b do prawidlowej granicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
Nie no jasne, po to pytam właśnie żeby moje zdrowie na tej diecie nie ucierpiało.
Co sądzisz o włączeniu zma farmaceutycznego do diety ( filomag b6+ cynk)? Szybsza regeneracja, bardziej wydajny wypoczynek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
zma jaknajbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
No i pozmieniałem proporcje, są zbliżone do podanych przez Ciebie wartości. Ale nie mam przekonania do prawdziwości tych danych. Niespecjalnie dużo tego jedzenia- tak mi się wydaje, a kalkulator podał mi olbrzymie liczby na kg masy ciała. Chyba że to ja błędnie wyobrażam sobie 100g danego produktu. 1. tydzień diety to będzie takie rozpoznanie, dopiero wtedy będę w pełni wiedział ile jestem w stanie zjeśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
dane sa prawdzie w 100%

chyba zle liczysz kalorie...

b/t/w ustalasz tak :

Białko - 1.8g do 2.5g na kg masy ciała
Tłuszcze - 0.8g do 2g na kg masy ciała
Węglowodany - od 4g do 6.5g na kg masy ciała

Obliczasz wg. tego :

1g białka = 4kcal
1g węglowodanów = 4kcal
1g tłuszczu = 9kcal

Nastepnie wg. zapotrzebowania kalorycznego ustalasz proporcje b/t/w. Polecam sciagnac dziennik Vitalmax'a, na pewno Ci sie przyda jest w nim sporo informacji. Zdr.

PS. jakie jest Twoje zapotrzebowanie kcal ?

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-26 19:21:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 148
Chyba przeoczyłeś kilka moich postów w których wspominam o dzienniku vitalmaxa, pytam o jego skutecznośc, i mówię że to w nim liczę każde zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
moze a ile Ci wyszlo zapotrzebowanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prowadze staty aerobowe warto ? Proszę o opinie :-)

Następny temat

CKD

WHEY premium