SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAM JUŻ TROCHE SPRZETU CO DOKUPIC??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Zapomniałem

Barki ;
Może unoszenie sztangi wzdłuz klatki ? Serie może 3*10
Szluksy ; tu ciżko powiedziec wogole o seriach xD

No i jeszcze coś doradzcie :D

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Rowerek, steper i załatwione bo mocne nogi masz? Sprawdź się w przysiadzie, napisz wynik jaki uzyskasz i wtedy zobaczymy

Ja bym Ci proponował split "partia 2 razy tydzień" art - https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Sprawdzę przysiad :D ale to jak będzie kolega :D
A reszta co myślisz ?? przyzwoity trening ?? Co byś dodal ??

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ale się kompromitujecie. Radzicie mu wszystko tylko nie to co jest mu najbardziej potrzebne

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Ale ja nogi mam mocne jak wczesniej mowiłem .. i raczej nie będe robił przysiadów .;D Ale to przemyśle itak dzięki za propozycje .. :D

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Freed - jeżeli się kompromitujemy to może wyjaśnisz dlaczego, bo przecież masz przeogromną wiedzę na temat treningów siłowych i jesteś niekwestionowanym autorytetem....

Jak uważa że ma mocne nogi, to niech sprawdzi się w siadach i nie chodzi mi tu o wchodzenie na 1 PM - wszystko zweryfikuje życie. A jego planu nie oceniałem, bo jest źle ułożony więc od razu dałem link do arta, co w tym złego?

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-04-08 20:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Wziołem z lekka 70 pare razy na ten przysiad wiecej nei zakładałem bo nie mam stojaka :D Wiec cwiczyc nogi trzeba czy wystarczy ten steper ??i Rowewr ??

A jak ten plan dupny :D To Doradzcie coś bo chce cwiczyc kazda partie 3 razyw tygodniu bo mi to najlepszy efekt przynosi :D

Wiec co zmienić ?? Jakieś konkrety poprosze ;D
Dam SOG-a za najlepsza pomoc :D może to bedzie dla was motywacja :D

Z góry dzięki :D

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Albo inaczej da sie ten Plan zmodyfikować żeby robic go w 3 dni a nie 4 ???/Koniecznie 3 :D [https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html] 
Bardzo prosze Zmięcie to jakoś na 3 dni i wrzućcie oczywiscie sog :D I dozgonna wdzięcznośc :D

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Weidera

Następny temat

MegaFat-dziennik!

WHEY premium