SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAŁA POMOC NATYCHMIASTOWO PROSZONA O ZGŁOSZENIE SIE - RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zapraszam do dzialu Odzywanie..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
Cahir - anemik czy anorektyk ? to nie było miłe przecież napisalem ze juz menie denrwuej jak w szkole tak mówią :( szkoda ze nei przeczytałeś tego
:(

Ernyl - nie no spoko teraz chciałem jak najszybciej złąpać masy ale i tak 3 razy w tygodniu sam sobei breakdance`a trenuje ale dbam o diete :D


saib - dzięki juz skorzystałem mam dietke ułożona !! :D ale musze mame przekonac do carbo :D

PS. nie pękajcie wróce tu i bede pisł cały czas !!
a co do tego anorektyka to podnosze 56 na klate przy wadze 48 to chyba nie tak źle prawda !!! ??? i podnosze sie około 30 razy an drązku :) mimo swojej wagi nei jestem taki cinki prawda co o tym sadzicei !!???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
żartowałem sobie
jeżeli bardzo cię to uraziło to przepraszam

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
brakenadcowcy mają sporo siły też kiedys to próbowałem:D:D, hehh a dieta to nie znaczy zdrow odżywianie chya wiesz..., nio nawet nawet sie podnosisz... ja cześto gram w kosza i ostatnio miałem przjemność grać z kolesiem (187cm, 52kg) hehh tyle ważyłem kiedys 3 lata temu może 4(185cm 58 kg) a teraz 187cm 82kg(a było 87kg), wiec z czasem powoli żeby nie za szybko:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
nie no spoXik ale wiesz poprostu mnei to zaczyan denerwować :D ale LOOZ
no ja brejka :D zaczołem niedawno cwiczyc ajk założyłęm sobie neostrade i sciagnołem filmiki :D ale cos tam ćwicze mam nadzieje ze uda mi sie dojsć do perfekcji !
no jasne wiem ze nei znaczy to ze to zdrowe odrzywienie ale nic co jesz codziennie nie jest zdrowe ale wczoraj sie ważyłem po treningu i waże 49 :D czyli 1kg na + !! jest dobrze a gdy trenuje to ciezko zawsze i na maxa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
"jak efektywnie ćwiczyc an rzeźbę jeżeli moge wykonytwać tylko ćwiczenia nei obciazajace kręgosłupa tzn. ćwiczenia w pozycji siedzącej !! aha i mam atlas na chałupce więc jak to zrobić zeby było dobrze i zeby rzeźba łądnie sie ukształtowała ? cwicze też codziennie na kręgosłup zeby go wyprostować to są dobre ćwiczenia rozbudowujące barki ale co z ta rzeźbo PROSZE O POMOC !!"

Sluchaj. Przede wszsytkim zalecam Ci ostroznosc. Widze, ze zapalu Ci nie brak. Ale stwierdzenie powyzsze i jeszcze inne dowodza dobitnie, ze nie orientujesz sie na razie. To sie musi zmienic.
Po pierwsze, popros rehabilitanta o dobre cwiczenia dla Twojego typu sylwetki. Nie wszystkie, ktore wzmacniaja ogolnie miesnie sa wskazane przy wszystkich typach wad postawy. Np. nie wolno zbytnio wzmacniac miesni prostownikow grzbietu w dolnej czesci plecow przy zwiekszonym przodopochyleniu miednicy i poglebionej lordozie ledzwiowej.
Uwazaj jednak, zeby ktos Ci nie wciskal bzdur typu: "ćwiczenia nei obciazajace kręgosłupa tzn. ćwiczenia w pozycji siedzącej". Akurat kiedy siedzisz nacisk na krazki miedzykregowe w odcinku ledzwiowym jest duzo wiekszy (o ok. 30%) niz gdy stoisz.

Czytaj ,czytaj i jeszcze raz czytaj. I pytaj. Wyciagaj wnioski. W koncu dowiesz sie co i jak i zaczniesz rozumiec wiecej. To droga jaka przechodzil kazdy z nas.

Zycze powodzenia i pozdrawiam. Bedzie dobrze!!

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7137
Chudzielec - powiedz mi tylko jak długo ćwiczysz na tym drążku że sie potrafisz podciągnąć 30 razy i ile masz wzrostu bo chyba tego jeszcze nie napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
GallAnonim - ćwiczenia juz mam ale jeszcze raz jade do specjalisty !! no więc wniosek z tego taki ze narazie musze sobie dać spokój z pakowaniem :( narazie postaram sie zrobić mase !! i wyprostowac kręgosłup bo to naj najważniejsze !! dopiero potem wezme sie za rzeźbe :D no wiem grzbiet wydaje mi sie ze mam rozwinięty nieźle al ejestem poprostu szczupły :)
czy to dobry wniosek króry przytoczyłęm !!????

Nindżor - wzrost to 170, a tak szczerze to jak ojciec kupił 1 temu atlas o sie napaliłem i cwiczyęłm ale jak odwiedził mnie taki rusek (dużej grupie osób pomógł) i on robił mi masaże i pokazał mi ćwiczenia ( on jest wogule doktorem ) to zrezygnowałęm z ćwiczen ! ale teraz poszedłem do innego laekarzi on powiedzał ze w pozycji siedzącej moge ćwiczyć !

Na drązku machłem tak od tak sobie i jakoś nie wiem ostatnio robiłem na sprawdzenie siebie w szkole i wyszło 30 :D pełnych !! nie ćwiczyłem regularnie poprostu od tak jak mi sie chciało !!


PS. nei wiem czy sie juz chwaliłem ;) ale wczoraj po treningu (brejka) ważyęłm sie i wyszło 49 kilosów czyli 1 n a + ( juz idze masa idze :) )
a dziś około 5 ważyłęm sie i zgadnijcei ile 51 :D odliczjac ubranie to bedzie jakieś 50 :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
nindzor a ty ile machasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9723
Ernyl mówiłęś że bedzei o czym gadać a ............ :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M A Ł A PROŚBA !! CZY WIECIE COŚ O TYM :)

Następny temat

Co proponujecie...

WHEY premium