SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy cykl metanabol!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Witam Was :), planuje w wakacje zrobić pierwszy cykl na metanabolu. Wcześniej jechałem na czysto nigdy nic nie brałem. Starałem się trzymać diety dzięki czemu moja masa wynosiła już 87 kg jednak stres związany z ostatnią sesją spowodował spadek do 84 kg. Wiem, że na początek powinienem zabrać się za jakieś słabsze suple, a nawet jeżeli chodzi o mój staż to powinienem jechać dalej na czysto dlatego proszę już o tym nie wspominać. Podjąłem taką decyzję i naprawdę zależy mi tylko na konkretnych wypowiedziach.

Ostatnio trochę czytam o tym wszystkim żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, aż nadejdzie ten piękny dzień kiedy rozpocznę swój pierwszy cykl. Po wypowiedziach innych ludzi oraz patrząc na mój portfel próbowałem stworzyć coś dla mnie.

Informacje o mnie:
Wiek: 21 lat
Waga: 84 kg
Wzrost: 188 cm
Staż: 2 lata

Planowany STAFF:
METANABOL - planuję zakup "ruskiej", gdyż wiadomo jaka różnica jest cenowa, a po prostu nie będzie mnie stać na zakup polskiej zresztą i tak bardzo trudno ją dostać.
HEPATIL - czytając na temat osłony jak i regeneracji wątroby były różne propozycje. wiadomo, że są lepsze opcje jak i grosze jednak myślę, że ta jakościowo i przede wszystkim cenowo jest dla mnie dobra. mogę ją stosować zarówno podczas cyklu jako osłonkę oraz po cyklu do regeneracji.
NOLVADEX - była ta opcja oraz Clomid jednak wybrałem tym razem te droższą. jedni piszą, że przy takich dawkach nie trzeba się odblokowywać jednak nie będę ryzykował i Nolvadex wykorzystam po cyklu jako odblok oraz zawsze warto mieć go pod ręką w przypadku wystąpienia ginekomastii, co w przypadku Clomidu by się nie sprawdziło.
VITARAL - witaminy które będę brał przez cały cykl.
UNS CFM 80 - jak wiemy białko jest bardzo drogie. te z tego co czytam nie jest złe i przede wszystkim cenowo nie jest aż tak tragicznie.

Dawkowanie:
Metanabol:
1 tydzień - 4 (20 mg) - 1 po śniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po treningu, 1 po kolacji.
2 tydzień - 4 (20 mg) - 1 po śniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po treningu, 1 po kolacji.
3 tydzień - 4 (20 mg) - 1 po śniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po treningu, 1 po kolacji.
4 tydzień - 4 (20 mg) - 1 po śniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po treningu, 1 po kolacji.
5 tydzień - 4 (20 mg) - 1 po śniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po treningu, 1 po kolacji.
6 tydzień - 4 (20 mg) - 1 po śniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po treningu, 1 po kolacji.
Hepatil:
Według ulotki 3x po 1-2 tabletki na dobę. Nie mam zamiaru ryzykować z moją wątrobą i planuje 6 tabletek dziennie (2 po śniadaniu, 2 po obiedzie, 2 po kolacji).
Vitaral:
Tutaj również według ulotki jedną tabletkę dziennie po obiedzie przez cały okres cyklu.
Nolvadex:
Pierwszą tabletkę wezmę po 12 godzinach od ostatniej porcji metanabolu następnie będę ją brał przez okres 10 dni po jednej tabletce. Co do pory brania pomijając pierwszą tabletkę będę brał je o jednej godzinie przez te kilka dni.
UNS CFM 80:
Tutaj wiadomo, że bierzemy białko według swojej diety jednak na pewno jedną porcję będę brał przed snem.

PAMIĘTAJCIE, ŻE WSZYSTKIE INFORMACJE WYCZYTAŁEM Z ARTYKUŁÓW ORAZ WYPOWIEDZI LUDZI I STARAŁEM SIĘ ZROBIĆ Z TEGO JEDNĄ DOBRĄ CAŁOŚĆ. PROSIŁBYM O POPRAWIENIE JEŻELI COŚ ŹLE ZROZUMIAŁEM ORAZ JEŻELI ZNACIE LEPSZE ROZWIĄZANIA O PODANIE MI ICH TUTAJ. PAMIĘTAJCIE, ŻE ZALEŻY MI ŻEBY NIE BYŁO DROGO, ALE TEŻ BEZ PRZESADY BO ZALEŻY MI ŻEBY TEN CYKL BYŁ BEZPIECZNY. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE!






Zmieniony przez - ViRuSoL w dniu 2011-03-13 14:27:49

Zmieniony przez - ViRuSoL w dniu 2011-03-13 14:28:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witaj



Metanabol to najpopularniejszy wsród ćwiczących steryd , który najczęściej przyjmujemy doustnie. Ma on silne właściwości anaboliczno-androgenne.
Popularna metka może poprawic bilans azotowi i zwiększyc wydzielanie IGF-1. Ponadto w okresie stosowania tego środka możemy zaobserwować poprawę nastroju , co prawdopodbnie jest związane z tym, iż zwieksza sie wydzielanie dopaminy.


Jednak nie ma większego sensu cykl na samym metanabolu. Podczas tych kilku tygodni zbudujesz trochę siły i masy mięśniowej ale co dalej? Po odstawieniu wszystko zacznie w szybkim tempie spadać. Zatem proponowałbym jako podstawę każdego cyklu stosować testosteron, a środki takie jak "metka" niech będą dodatkiem. Wówczas będzie to miało ręce i nogi

Sam metanabol najczęściej stosujemy w dawce 30mg dziennie. Piramidki nie są potrzebne.

Pozdrawiam






Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 21:23:09

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
1. WIEK: 21 lat
2. WAGA: 84 kg
3. WZROST: 188 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: Aktualnie jem to co ważne (studia ciężko trzymać się idealnie diety)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Brak
8. TRENING: 3x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Przyrost masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: Brak
11. POZIOM BF%: 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ciężko z nabieraniem masy, tendencja do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: OK
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Wszystko w porządku
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2021.9
kcal/dobę
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80 kg
-martwy ciąg: -
-przysiad: -

PYTANIE: Czy powyższa rozpiska jak i opisy zgadzają się :) (1 post)

Zmieniony przez - ViRuSoL w dniu 2011-03-13 14:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
tak czytałem to :) tylko tutaj wynika ze musialbym brac 5 tabletek dziennie, nie będzie to za duzo bo juz mi sie wydaje ze mam duzą dawkę ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po pierwsze to kup coś pewniejszego niż ruską metkę. Chyba, że masz na myśli ori.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
mam dostęp do Jelfa, Razaka i Akrihina. Tyle ze przy polskiej wydatek skoczy o 130 zl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Razaka bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Razak 10mg/tab. wiec po prostu 2 tabletki według mojej rozpiski? Jeżeli chodzi o artykuł wyżej podany powinienem 25mg ale nie bedzie to za duzo na pierwszy cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie bedzie za duzo 25mg, nawet na 30mg mozesz wskoczyc jak zaczniesz od 25mg. Mozesz podzielic tabletki na pol i brac 4-5 razy dziennie po 5mg, jakbys wskoczyl na 30mg to 3 razy dziennie po 10mg. Lepsze stezenie utrzymasz niz biorac 2 razy dziennie.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-03-13 15:39:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
ok to mi odpowiada bo cena będzie prawie jak za ruską :) tylko czytalem ze lepiej nie bawic się w różne dawki (piramidka) tylko wpierdzielać takie same. Patrząc początkowo na moją wagę będę brał 25 mg w kilku dawkach, a po 3 tyg moze mi ta masa skoczy z kilka kg to wtedy wskocze na 30 mg? Chyba, że od razu przywalić te 30 mg jeżeli mówisz, że powinno być OK?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

HIIT + srodek anaboliczny

WHEY premium