SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lucek,chłopaki pomóżcie:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
miętki ja łykam trzy razy dziennie olej z oliwek czy to ma podobne działanie? Sugerujesz żebym obciął węgle,czy nie będe czuł się osłabiony na treningach?


gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
ee...tu węgli nie ma co obcinać.
Ewentualnie (choć generalnie to trochę nienowocześnie, bo powinno się uzupełniać glikogen po treningu) możesz odrzucić wafle potreningowe. Ja tak robiłem i było dobrze.

P.S. Jakie miałeś efekty uboczne Thermy?

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypadanie kolców - podobno white willow stymoolooje receptory gamma7 odpowiadające za gęstość kolców

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
tylko nie kolce!!!!!!!!



Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jeśli chodzi o olejek,to oliwka też jest ok. Ale ten z winogron ma chyba najlepsze parametry.Moj kumpel nie narzeka.Obciął węgle,siła troche spadla,ale tluszcz schodził.Dieta wydaje sie ok,ale jak nie działa,ja bym obciął troszkę węgiel.Daj mi troche tego tluszczu!

MIĘTKI

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
właśnie chodzi o to ,że ten z winogron ma szczególne właściwości...tyle,że nie olej a wyciąg (choć pewnie o tym samym mówimy) To bogate zródło przeciwutleniaczy. Prawdopodobnie może także działać odchudzająco. Chociaż nie zostało to potwierdzone na ludziach. Jednak na izolowane komórki tłuszczowe działa świetnie...zwalnia tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Dawka właściwa to 100mg trzy razy dziennie.
Ale uważaj bo ma tendencję do zaburzania krzepliwości krwi! Jeśli masz problemy i bierzesz leki przeciwkrzeplinowe...zrezygnuj!))))
Pozdrawiam
Zwierz

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Dzięki chłopaki macie po sogu.
Zwierz co do efektów ubocznych nie mogłem wytrzymać nerwowo myślałem że komuś łeb urwe'-( dlatego zrezygnowałem


gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Od dawna zastanawiałem się nad obcięciem węgli prostych po treningu
Chce to zrobić w styczniu. Tzn zwiększe ilość BCAA po treningu i dodatkowo cykl kreatynowy. Kreatyna na wode bez fazy nasycenia 5g przed aerobami i po siłce z 5g z BCAA tak przez miesiąc.Czy tak może być?
Czy moge brać BCAA razem z kreatyną po treningu czy lepiej zmienić na glutamine.Następnie w lutym spalacz który doradził mi Lucek
Czy może najpierw spalacz a potem...

gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
gekon .dita zgroobsza jest oki (wyeliminowałbym jednak produkty mleczne ..no przynajmniej zredukowałbym do 40-50%)
sproobuj zastosowac diete sinusoidalna tzn po kilku dniach wiekszej podazy weglowodanoow nastepuje kilka dni obcinki składnikoow je zawierajacych..i tak naprzemian.
dodanie tłuszczy w postaci omega 3 np -oleju lnianego wydaje sie dobrym pomysłem.
białko ustaw sobie na poziomie 3-a nawet 3.5g na 1 kg.
zastosuj zamiast termogenica z mahuang zestaw tyrozyna plus kofeina9kawa,guarana)...dodatkowo cla,hca9zwłaszcza w dni o wysokim spozyciu weglowodanoow) i proponuje ci dobry nieodkofeinowany i o wysokim stezeniu katechin -extract zielonej herbaty-green tea extract(olimp ma taki wypuscic na dniach)w jednym kapsie ma byc ok 20 mg kofeiny.

jesli jestes zdeterminowany mozesz zaryzykowac z dieta tłuszczowa(ale tu niema przelewek i jakikolwiek bład moze byc fatalny w skutkach)


pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
dzieki zabieram się do lektury dieta tłuszczowa

gekon

gekon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z patriotpolem?

Następny temat

Do tych ktorzy brali HMB dlugo i w duzych dawkach

WHEY premium