SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźna dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 396
Witam.
Staram się ułożyć jakąś dietę, pasującą do mojego trybu, życia. Otóż pracuje na kopalni w systemie 3-zmianowym (dniówki, nocki , południa), a w weekendy się uczę. Mam 188 cm wzrostu i ważę około 80-85 kg, czasu mało na wszystko, bo po pracy trzeba też zająć się swoimi sprawami, nauką, wyskoczyć na siłownie itp. Napiszę Wam jak się żywię (stałe godziny posiłków nie wchodzą w rachubę właśnie skuli mojego trybu pracy)
Więc na "śniadanie":
Czarny chlebek jakaś jecznica/jajka na miękko/lub omlet z warzywami, to tego jakiś jogurt
Obiad czasami jest to posiłek przed treningowy czasami po:
zjadam około 2 torebki ryżu smażonym z kurczakiem i górą warzyw mrożonych i nie mrożonych wkrojonych do tego miksu :)
Jeżeli obiad był posiłkiem przedtrenningowym:
po trenningu jem jakies 2 banany, jogurt itp
Kolacja:
Tu znowu jajka w różnej postaci, lub np sałatka z tuńczyka/makreli/łososia i warzyw. Ewentualnie przeważnie na obiad robię wiecej ryżu z kurczakiem i wcinam na kolację (oszczedność cennego czasu)
W pracy:
w pracy robie tak: jeżeli na kolacje byla sałatka z tunczykiem w pracy jest ryz z kurczakiem, i odwrotnie.

Co do trenningu wybrałem ten:
trenning na masę FBW by georgu AB : https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Prócz tego: podjadam orzechy włoskie (tak się składa, że mam na ogródku wielkie drzewo), słonecznik, piję tran (dziennie 1 duża łyżka), zażywam neomag forte w tabletkach, kompleks witamin Centrum (1tabl.), wypijam 1 litr mleka dziennie, zjadam banana lub dwa, rzuciłem palenie.

Co do typu budowy, postaram się pożyczyć od siostry aparat i wrzucić Wam fotkę. Ale raczej będę z tych chudych szczurków :).

Jeżeli ktoś będzie w stanie mi w czymś pomóc, w czymś doradzić będę mu bardzo wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 396
co jest panowie nie ma dla mnie ratunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
opisz to przejrzyściej co jesz policz i wklej z obliczeniami
posiłki zmieniasz tylko godziny
Co prawda organizm nie będzie się mógł od razu przyzwyaczaić do zmian i efekty wiadomo beda gorsze jeśli nie bedziesz sie wysypiał ale wyjście jest zawsze.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - do sprawdzenia

Następny temat

Nabranie masy

WHEY premium