SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lista osób w pierwszym teście IHS Burn&Shape + kilka informacji

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Panowie!
Weźcie pod uwagę liczbę zgłoszeń i to, że nie wszyscy przysłali deklaracje w terminie.
Nie jesteśmy w stanie każdemu z was odpisać!
Po aktualizacji listy jutro (czytajcie w drugim poście)
będziemy indywidualnie już rozpatrywać wszelkiego typu niedociągnięcia i obiecuję, że zawsze na waszą korzyść!!!!
Test przeprowadzimy na tych 55 osobach plus pozostałych ok 7-10 których deklaracje dostałem z opóźnieniem od chłopaków lub też doszły do mnie później od osób z mojej grupy.
Jeśli któreś deklaracje nie dotarły do mnie z różnych przyczyn skontaktujemy się już indywidualnie ja-wy i uzgodnimy co i jak...
Weźcie pod uwagę, że jest to pierwszy tego typu test i my też uczymy się na bieżąco...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Sprawdziłem jeszcze pocztę i tak na szybko na pewno mam
deklaracje takich osób jak:
revan 2005
vexen
_rtk_
pelcu16
loferne

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Marcin teoretycznie kiedy powinny paczki dojsc? zakladajac ze beda szly okolo 3-4 dni PP?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
dzisiaj miała byc wysyłka czyli na początku tyg powinno byc jak to prawda

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dokładnie wg mnie znając życie wt

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
marcin, moglbys ogaarnac ojego prowadzacego, nie wiem co z nim jest czy zyje czy co ( Dorian staniurski) wyslalem ponad tydizen tmeu deklaracje i foto i nic nie dostalem, potwierdzenia czy sie zgadza czy cos poprawic. Sory, ale nie wiem czy tlyko w mojej grupie jest tak niekompetentna i nie odpowiedzialna osoba ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ja sie podpisuje do kolegi wyzej

doszla moja deklaracja itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2593 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78396
Ja nie narzekam. Zostalem wymieniony jednaj w pierwszej 13stce osob ktore poprawnie wyslaly deklaracje, nachodzi
lem sie za tym bo sam nie mam skanera, wydalem troszke pieniedzy a widze ze do mnie paka nie wyjdzie. Jednak tak jak na poczatku zaznaczylem, nie narzekam tylko czekam na rozwoj sprawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4286
Moja skromna sugestia :) jak za mało testerów wrzućcie spalacz po 2x ! :D
żarcik

Zmieniony przez - HoganiskO w dniu 2011-09-09 10:19:48

"Lecimy k***a Tutej" xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do treningu

Następny temat

Podziękowania dla wszystkich testujących i nie tylko!

WHEY premium