SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lista osób w pierwszym teście IHS Burn&Shape + kilka informacji

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Jestem zdziwiony no ale cóż widocznie są lepsi :P

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Czemu mnie nie ma na liscie? Spelnilem wszystkie wasze wymogi. Jak jest jeszcze miejsce to się zgłaszam :).

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-08-19 15:39:39

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Tak jak było powiedziane nie wszyscy się załapią, zgłoś się do kolejnego testu tam być może się zakwalifikujesz.
Weryfikacją zajmowało się kilka osób i brane były różne kwestie pod uwagę, ktoś uznał, że do tego testu możesz się nie nadać lub nadasz się do kolejnego do którego osoby z pierwszego testu na pewno nie zostaną zakwalifikowane.
To tak po krótce.
Co do paszportu ok Ważna jest kwestia oryginalności, dla nas ważna jest kwestia prawna, która mówi, że w takim teście muszą wziąć udział osoby pełnoletnie a tylko tak możliwa jest ich weryfikacja- to logiczne.
Ps. Ode mnie- mam już 20 maili pozostało 15 i moja 35 otrzyma deklaracje i ankiety na potem
pozdr

Ps. Dziekuje również Tom - owi :) za czuwanie nad wypowiedziami co niektórych....

Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2011-08-19 15:54:28

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Ok dziękuje za odpowiedz.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78396
Witam!
Marcinie, czy jest możliwość sprawdzenia, czy mój mail kontaktowy doszedł (II grupa, [email protected])?

Wysłałem momentalnie maila, jednak z tego co wiem, mam ostatnio problemy z pocztą i zdarza się, że wiadomości moje nie dochodzą (w taki sposób poszedł mój licencjat i miesiąc czekałem na odpowiedź promotora, stresując się na wakacjach)
Pozdrawiam, tomaszS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
Drodzy koledzy/koleżanki



Test i tak przeprowadzany jest na naprawde wielką skalę, kupa testerów, a co za tym idzie duża ilość określonego suplementu/suplementów. Faktem jest iż zawsze(najczęściej) ilość zgłaszających chęć udziału w teście jest większa niż ilość "miejsc dla testerów". W związku z powyższym nie zawsze wszyscy, nawet spełniający wszystkie wymagania, mogą zostać wybrani do testu.

Jak wspomniał Marcin - niech nie opuszcza was nadzieja, możecie zostać wybrani do innych testów, nic straconego


Zachowajmy kulturę i potrafmy się kontrolować, przecież właśnie to odróżnia nas od zwierząt


Gratuluję wszystkim wybranym, a pozostałym życzę powodzenia przy kolejnych testach i proszę o wsparcie dla testujących

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78396
Oczywiście, Panowie macie rację!

Nie rozumię osób które się nie dostały. Nie i koniec, świat się nie wali! Zawsze jest nadzieja na następny test.

Osobom zlecającym test zależy na opinii poważnej, obiektywnej i rozsądnej. W poprzednim poście niektórzy prosili o SOG'i, inni pomimo prośby nie wykazali chęci nawet uzupełnienia profilu.

Pomyślcie tak na "chłopski rozum", czy dalibyście takim osobą coś za darmo, co na drzewach nie rośnie, albo wybralibyście kogoś kto poważnie podchodzi do sprawy, kompetentnie i konkretnie?

Panowie Marcinie i GL Series, proponuję nie pisać zbędnych tłumaczeń. Wy zlecacie test i Wy rozdajecie karty, a fakt, że macie prawo odwolać kandydaturę bez podania przyczyny, zwalnia Was z "musu" tłumaczenia się (a to zaznaczyliście na początku naboru).

Proponuję niektórym trochę pokory i honoru. W sprawię SOG'ów - jest wiele pozycji na rynku, książek, gazet oraz cała skarbnica wiedzy w postach podwieszonych na sfd. Poczytajcie, pomóżcie innym użytkownikom, bądźcie bardziej aktywni na forum a SOGI na pewno prędzej czy później wpadną!

Pozdrawiam, i czekam na odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
Gratuluję wszystkim wybranym, a pozostałym życzę powodzenia przy kolejnych testach i proszę o wsparcie dla testujących



no właśnie, macie nas wspierać, a nie strzelać fochy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
Tomku, tez wysłałem od razu maila i póki co nie otrzymałem odpowiedzi

Pewnie dzisiaj/jutro dostaniemy deklaracje

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Deklarację wyślę jak dostanę wszystkie 35 maili podobnie zapewne pozostali. Gdyby jakiś maili brakowało będziemy się z tymi osobami kontaktować osobiście.
Bądźcie spokojni
To ma być też dla was, więc nikogo nie skreślimy zanim nie wyjaśnimy czemu np ktoś się nie zgłosił, tym bardziej, że maile czasami nie dochodzą

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do treningu

Następny temat

Podziękowania dla wszystkich testujących i nie tylko!

WHEY premium