SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2005/2006

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53735

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Arsenal to nie Cadiz...Real co by nie bylo sie wypala...Teraz akurat ma lepszy okres, jednak wg mnie to jest jakby wewnatrz, w srodku tego dlugiego okresu ciagniecia w dol...

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
turok widzialem, ale jaki zwiazek piekno bramek ma do tego spotkania

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Ten pojedynek jest wielką niewiadomą, bo obydwie drużyny prezentują chwiejną forme ... mam nadzieje że Real sobie poradzi.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Baca ... wszystko <--- piszę tak gdyż wyprzedzam fakty które nie trudne przewidzieć w wypadku FC Barcelony

Yakubu86

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
bodymaker- tak trzymać hehe
Real odzyskuje forme i z Angielskimi klubami w LM często wygrywał choćby nawet MU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Moim zdaniem(Real-Arsenal) najciekawsza para w 1/8. Chelsea-Barcolona...to było rok temu...finezja kontra taktyka...wgra w tym roku finezja.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
A Barca-Chalsea chciałbym żeby Chelsea wygrała bo lubie ja ale żeby Ronaldinho nastrzelał troch epięknych bramek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
co do meczu Real-Arsenal to za Arsenalem nie przepadam ale Realu delikatnie mowiac nie lubie i wole zeby Arsenal wygral , mojim zdaniem mecz bedzie wyrownany, obie druzyny nie prezentuja sie fenomenalnie, niektorzy twierdza ze Real sie przebudzil bo wygral kilka ostatnich meczy ale IMHO nie byly to spotkania na wysokim poziomie z klasowymi przeciwnikami, "paki" tez nie maja jakiejs szczegolnie dobrej wiec moze byc roznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Arsenal vs Real ... obie ekipy są potężne . Z możliwościami na tyle dużymi by móc mierzyć w najwyższe trofea . Nie przepadam za Realem , Arsenal jest mi obojętny . Chciałbym w dalszej rundzie widzieć Arsenal jednak nie życzę im wygranej LM . Real.M 51% vs Arsenal 49% wszystko wiec możliwe ...

Yakubu86

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Fc Barcelona powiina wygrac z Chelsea, a Real z Arsenalem ?? zobaczymy jestem za Arsenalem.

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak mozna strzelac?

Następny temat

Poradniki!!!!!!!!!

WHEY premium