SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów 2005/2006

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 53751

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Tranzystor i Celnik to żart . Zapefne to będą znaczący dostarczyciele pkt dla "G7" .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Piłkarze wszystkich zespołów, które będą rywalizowały w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, będą poddawani testom antydopingowym nie tylko po zakończeniu spotkań, ale także wyrywkowo, między meczami - poinformowała Europejska Unia Piłkarska (UEFA).

Testami zostanie objętych blisko 950 zawodników z 32 zespołów. "Chcemy mieć pewność, że wszyscy piłkarze uczestniczący w rozgrywkach Ligi Mistrzów są +czyści+. Walka z dopingiem ma dla nas priorytet" - stwierdził dyrektor wykonawczy UEFA Lars-Christer Olsson.

Nowe przepisy antydopingowe UEFA wchodzą w życie 1 lipca 2005 roku.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
No i sehr gut (czt. bardzo dobrze) Skonczy sie branie ruskich tabletek Ale będą mieli co sprawdzać. 950 piłkarzy troche jest

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
ruskich tabletek ? wnioskujesz to po osiągach CSKA ?

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
czytasz moje mysli

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
LM: Polak bohaterem Luksemburga

- Mam 24 lata i zapewniłem swojej drużynie pierwszy w historii Luksemburga awans do drugiej rundy Ligi Mistrzów &#8211; czytamy w &#8222;Gazecie Wyborczej&#8221;.

- To znak dla trenera Pawła Janasa - mówi Tomasz Gruszczyński, polski napastnik z francuskim paszportem.

W pierwszym meczu drużyna Polaka, F91 Dudelange, przegrała z NK Zrinjski 0:1. W rewanżu Bośniacy byli pewni swego, tym bardziej że klub z Luksemburga od ponad 40 lat nie przeszedł w europejskich pucharach pierwszej rundy. - Wszystko szło po myśli rywali, aż do trzeciej minuty doliczonego czasu - opowiada Gruszczyński. - Wtedy kolega trafił w poprzeczkę, a ja dobiłem jego strzał. Doszło do dogrywki, w której rywale zupełnie się pogubili. Wygraliśmy 4:0, a ja dołożyłem kolejnego gola.

Gruszczyński jest znany w Luksemburgu, w którym gra od trzech lat. W zeszłym sezonie był najlepszym strzelcem F91 Dudelange (czterokrotny mistrz i trzykrotny wicemistrz Luksemburga). W 26 meczach zdobył 11 goli w lidze i dwa w pucharze. W plebiscycie jednej z gazet na najlepszego gracza ligi zajął trzecie miejsce.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Dziś losowanie piłkarskiej Ligi Mistrzów

Dziś o godz. 16.00 w Monaco odbędzie losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wśród 32 zespołów jest piątka debiutantów, nie ma natomiast mistrza Polski, Wisły Kraków, która w kwalifikacjach przegrała z Panathinaikosem Ateny.

Broniący tytułu Liverpool został dopuszczony do rozgrywek, mimo, iż nie zgłosiła go angielska federacja ("The Reds" zajęli w Premiership 5. miejsce). Podopieczni Rafaela Beniteza, aby awansować do fazy grupowej, musieli przebijać się przez III rundy eliminacyjne.

Dzięki współczynnikowi klubowemu Liverpool znalazł się w gronie drużyn rozstawionych z pierwszego koszyka. Obok obrońcy tytułu znaleźli się w nim: Real Madryt i FC Barcelona (Hiszpania), AC Milan i Inter Mediolan (Włochy), Arsenal Londyn i Manchester United (Anglia) oraz Bayern Monachium (Niemcy).

Po raz pierwszy w fazie grupowej Ligi Mistrzów zagrają: Villarreal CF i Betis Sewilla (Hiszpania), Udinese Calcio (Włochy), FC Thun (Szwajcaria) i Artmedia Bratysława (Słowacja).

W Lidze Mistrzów szanse na grę będzie miało pięciu reprezentantów Polski: Jerzy Dudek (Liverpool), Emmanuel Olisadebe (Panathinaikos), Michał Żewłakow (Anderlecht), Tomasz Wałdoch (Schalke), Marcin Adamski (Austria).

Rozstawienie przed losowaniem fazy grupowej Ligi Mistrzów:

koszyk 1

Real Madryt (Hiszpania)
AC Milan (Włochy)
FC Barcelona (Hiszpania)
Liverpool FC (Anglia)
Manchester United (Anglia)
Inter Mediolan (Włochy)
Bayern Monachium (Niemcy)
Arsenal Londyn (Anglia)

koszyk 2

FC Porto (Portugalia)
Juventus Turyn (Włochy)
PSV Eindhoven (Holandia)
Olympique Lyon (Francja)
Panathinaikos Ateny (Grecja)
Chelsea Londyn (Anglia)
Villarreal CF (Hiszpania)
Ajax Amsterdam (Holandia)

koszyk 3

Club Brugge (Belgia)
Anderlecht Bruksela (Belgia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Schalke Gelsenkirchen (Niemcy)
Sparta Praga (Czechy)
OSC Lille (Francja)
Glasgow Rangers (Szkocja)
Werder Brema (Niemcy)

koszyk 4

Benfica Lizbona (Portugalia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
Betis Sewilla (Hiszpania)
Udinese Calcio (Włochy)
Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Rapid Wiedeń (Austria)
FC Thun (Szwajcaria)
Artmedia Bratysława (Słowacja).

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Kużwa nawet nie chcę oglądac tego losowania w ****u już się szykowałem na mecze Wisły na śląskim ghrr:[

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
ciekawe kogo wylosuje Arsenal

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Nie bój żaby, na Milan nie trafią

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak mozna strzelac?

Następny temat

Poradniki!!!!!!!!!

WHEY premium