...
co z tym Lyonem i Interem, wrr nie no, wkurzylem sie

...
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Inter gra narazie taka kaszane,ze lepiej nie widziec :( Swoja droga Porto strzelilo naprawde ladna bramke. Heh dobrze przynajmniej Milan tez przegrywa,nie bedzie tak smutno.Niestety Internazionale znow wywalil troche kaski w bloto,a mialo byc w koncu piknie :(
...
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Petrzałka zaskakująco efektownie gra

Zmieniony przez - erulf w dniu 2005-11-01 22:26:12

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
I to jest właśnie to ... wola walki, pełnia zaangażowania, poczuli, że to ich moment, dla niektórych ukoronowanie kariery a dla innych start do wielkiej piłki BRAVO Petrzałka !!!

A swoją drogą fajne nazwiska Burak, Kozak, Tchórz

...
BadMad ZASŁUŻONY
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Uhhh Milan znów w*****a poelciał ale przynajmniej będąemocje do końca

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Milan będzie się musiał wysilić aby wyjść z grupy ... zimne wyrachowanie zostało ukarane

...
Burak, Kozak, Tchórz -

Kozak najlepszy
ogolnie jestem pelen podziwu dla Petrzalki :D

ciesze sie rowniez,ze PSV wygral z Milane, nalezalo Im sie!

...
LM: Chelsea pokonana, dwa zespoły pewne awansu

Olympique Lyon i Real Madryt są pierwszymi zespołami, które zapewniły sobie awans do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Olympique i Real występują w grupie F. We wtorek francuski zespół wysoko wygrał na wyjeździe z Olympiakosem Pireus 4:1, a drużyna z Madrytu pokonała w Trondheim miejscowy Rosenborg 2:0. W tabeli z kompletem punktów prowadzi Olympique, Real ma trzy punkty mniej, ale aż sześć przewagi nad Rosenborgiem (i lepszy bilans bezpośrednich meczów).

Interesująco wygląda sytuacja w grupie E. Dotychczasowy lider, AC Milan przegrał w Eindhoven z PSV 0:1, a na dodatek na co najmniej jeden mecz stracił ukaranego czerwona kartką Jaapa Stama.

Pierwszy mecz wygrało Schalke 04 Gelsenkirchen, pokonując u siebie Fenerbahce Stambuł 2:0. Turecki zespół kończył mecz w dziewiątkę, bowiem z boiska usunięci zostali Fabio Luciano i Marco Aurelio Brito Dos Prazeres. W tabeli prowadzi PSV, który ma dwa punkty przewagi nad Schalke oraz Milanem i trzy nad Fenerbahce.

W grupie G niespodzianką była porażka londyńskiej Chelsea na wyjeździe z Betisem Sewilla 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 28. minucie Dani, który zaledwie trzy minuty wcześniej został wprowadzony do gry. To była pierwsza porażka Chelsea w regulaminowym czasie gry w tym sezonie. Wcześniej zespół Jose Mourinho odpadł z Pucharu Ligi angielskiej, ale po rzutach karnych.

Potknięcie Chelsea wykorzystał Liverpool, który po zwycięstwie z Anderlechtem Bruksela awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Liverpool ma 10 pkt i o trzy wyprzedza Chelsea oraz o cztery Betis. Bez punktów pozostaje Anderlecht.

W grupie H Inter Mediolan utrzymał pozycję lidera po zwycięstwie z FC Porto 2:1. Mecz odbył się bez udziału publiczności - to trzecie z czterech spotkań, które mediolańczycy muszą rozgrywać za zamkniętymi drzwiami (kara za nieodpowiednie zachowanie kibiców). Kolejny dobry mecz rozegrała Artmedia Petrżalka Bratysława, remisując u siebie z Glasgow Rangers 2:2.

...
Milan grając kiedyś w grupie m.in przeciwko Galatasaray właśnie w Stambule w ostatnich minutach fazy grupowej pozbawił się awansu nie tylko do dalszej rundy LM ale i do PUEFA...prowadząc 2:1 na kilka minut przed końcem przegrali 3:2 i out...Jakoś jestem pesymistą nie wiem czemu że Milan wyląduje zaledwie w Puefa w tym roku.obym się mylił..