SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Liga Mistrzów 2018-2019

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 15494 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 182467

losowanie odbędzie sie dzis w Monaco o godz. 18:00

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2018-08-30 14:07:09

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 15494 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 182467

Chciałem United i Hoffenheim w grupie,ale i tak jest b.dobrze imo.Ciezko mi wskazac jednoznacznienie ktora grupa jest tą grupa śmierci.Grupa D spokojnie mogła by byc wylosowana w LE %)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2018-08-30 19:23:32

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3849 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36811
Dla mnie grupą śmierci patrząc na składy i możliwości drużyn (niekoniecznie na obecną formę ) jest grupa B, Barcelona na gazie, Tottenham również nie zwalnia tempa, PSV również w gazie (mam nadzieję że pokażą coś konkretnego) oraz Inter - długa przerwa bez Ligi Mistrzów, początek sezonu słaby, niektórzy piłkarze nie wrócili jeszcze z wakacji, a skład na papierze bardzo dobry. Grupa D, grupa ogórkowa aczkolwiek Porto i Schalke nie można lekceważyć

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Masakra,zeby takie coś przeszło w takich rozgrywkach jak UCL.Sterling też by mógł mieć choć troche przyzwoitości i jak Fowler kupe lat temu sie przyznac chociaz ze nic tam nie było.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 24473 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75234
Ciekawe czy powstaną filmiki z tego upadku z jakimiś przeróbkami - typu potknął się o kopiec kreta

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3849 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36811
Fajny ten karny był

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc.pytania.Piłka Nożna