SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licytacja kto da więcej - suwnica Smitha HM3

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Kelton nie ma w tym interesu zeby wprowadzac zmiany i rozpoczynac licytacje od nowa. I tak dobrze, ze zrobili jakas promocje uwzgledniajac to w jakim tempie rosna koszty utrzymania firmy. Mozemy tylko podziekowac dwom madrym ktorzy juz podbili cene. Wiadomo i tak, ze o tym kto otrzyma okreslony sprzet zdecyduje ostatnie 2 minuty aukcji, wiec nie wiem po co tak podbijaja stawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
pamietajcie tez ze do tej ceny ktora wylicytujecie trzeba doliczyc 250 zl za transport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3359
Od poczatku sledze licytacje, nawet dwie wygralem. Z reguly ci co tak zawyzaja cene, nie biora pozniej w niej udzialu. Wiec albo to sprawka Keltona zeby "wyjsc na swoje", albo celowe przebijanie aby zrobic innym na zlosc lub pokazac sie na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2226
Witajcie Forumowicze :)
Teraz jeszcze jest spokojnie, ale wolę nie myśleć co się będzie działo pod koniec stycznia ;)
Pozdrawiam
Powodzenia w licytacji ! :)

Pozdrawiam

Paulina z Kelton'a
Skontaktuj się ze mną
GG: 22394253
Tel: 663 959 400
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie życzy Pani powodzenia tylko zróbcie coś z tą bandą niedorobionych ludzi (teraz DUDA możesz dać mi upomnienie/bana) pomimo tego, że macie w tym interes.
Mam nadzieję, że kiedyś do kogoś te słowa dotrą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Kotlet przeciez nie moga nic zrobic to akurat nie ich wina

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10125
ale jak można być takim przyrypem żeby od razy 500 zł dawać to jest zabawa żeby wygrać tanio nie kto kupi najdrożej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9123
Panowie jezeli mamy miec pretensje to tylko do osob tak podbijajacych. Nie miejmy pretensji do pracownikow Keltona i nie rzucajmy w ich strone bezpodstawnych oskarzen bo po pierwsze primo:
- nie mamy dowodow czy to ich robota czy nie,
po drugie secundo:
- jak bedziemy sie na nich rzucac (pracwonikow Keltona) to nie bedzie kolejnych tego typu promocji,
Po trzecie tertio:
- pracownicy nie sa w tej sytuacji (prawdopodobnie) nic winni.

Taki moj maly apel zeby zachowac odrobine kultury.

Zmieniony przez - Kameleo w dniu 2012-01-11 18:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10125
ja się nie rzucam na pracowników keltona bo są bardzo fajni tylko na tych co tak podbijają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
mniej niz 300 nie kupicie wiec nie ma co sie denerwowac! sam poczekam do konca miesiaca.

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Licytacja kto da więcej - suwnica HM2

Następny temat

Licytacja kto da więcej - brama do sufitu

WHEY premium