SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libol 200 - dobre wyniki ale serce nie nadąża :/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Miałem połączyć teścia z libol 200 teść miał być dołączony po 3 tyg zażywania libol 200 ale już wiem że napewno go nie wezmę ( zostawię z 2 cykl za 8 tyg ) po 3 tyg przybyło mi 5 kg masy ( dałem czadu + dieta wysokobiałkowa )Tylko że serce czasem mi wariuje , a mianowicie raz na jakiś czas tak mi walnie bardzo mocno ze 2 - 3 razy ( czy to jest kołatanie ? ) poczytałem trochę i wiem że może nie nadążać z dokrwieniem coraz mocniejszego i większego ciała . Nie wiem nawet czy dociągnę libol do końca bo walenie się nasila w miarę czasu przechodzenia przez cykl ( a mam jeszcze prawie 1/3 )Badania USG robiłem 4 tyg temu i było ok . Czy mogę liczyć na jakieś rady ? bardzo proszę ! Tylko darujcie sobie teksty typu : "Idź pan w H.. przyjdź za rok" , albo" Wymień mózg na nowy "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
uriel dobrze prawi
potas 2g
magnez 1g
wapn 2g

sprobuj taki miks przez 3-4 dni, jak sie nie poprawi to masz problemy ze zdrowiem raczej i idziesz do lekarza, albo odstawiasz aas :)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Zaburzona gospodarka elektrolitowo-jonowa, brak magenzu, potasu. Ni etyj tak szybko bo to się źle kończy. Zmniejsz dawki koksu, rob aeroby.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
wiec drogi chlopcze jezeli tylko to jest prawdziwa deka to cie pociesze ze do problemow z sercem byc moze dolacza problemy z najwazniejszym meskim narzadem czyli penisem- jednym slowem mozesz zostac impotentem na dlugi czas (czytalem ze po blokadzie z samej deki kolesie pol roku wychodzili)

gluptasek, ale mi cie nie zal- bedzie nauczka ze najpierw sie czyta a potem wstrzykuje.

a co do serca- forum doping to nie tele-kardiolog, jak cie cos niepokoi to idz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Casus, bez przesadyzmu!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
fajna deka, 3 tygodnie-5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
a jednak dalej w libolu tesc siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
uwazaj na cisnienie krwi :/

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
to chyba jednak nie deka tylko tesc, deka rozkreca sie po 3 tyg wiec albo zrobiłes to placebo albo test w srodku

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Hmmm ? Z mikroelementami to by pasowało bo przestałem brać Megamass 4000 ( chodź mam go jeszcze ze 3 kg ) Więc rozpoczynam znowu dietę z odrzywką tylko zastanawia mnie fakt ( bo kurde znowu zacznę tyć i to jeszcze bardziej ) Z cyklem napisałem z błendem to 4 tydz. dobiegł końca sorki . ( więc libol dopiero się rozkręca a ja biorę minimalną dawkę 200mg/tydz.I jeszcze jedno ważne pytanie :
Czy wskazany jestwysiłek w formie biegania na długie dystanse skoro moje serce jest i tak już przeciążone ( ja z chęcią bym pobiegał i to wielką ) PS. A penisem się nie przejmuję narazie jest wszystko ok a kobiecie powiedziałem że za jakiś czas możemy mieć lekką przerwę więc jest git :) ( a z resztą jest jeszcze klomid )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Mnie deca dopiero w czwartym tygodniu zaczęła kopać, coś czuję że masz tam dobrego propka

Przynajmniej problemów z fujarką nie będzie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Aha odnośnie ciśnienia codziennie mierzę rano jest 127 na 74 a po południu lub wieczorem 145 na 74 więc nie jest najgorzej pozdro i dzięki wszystkim za rady i wypowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki cykl???

Następny temat

deka a antybiotyki?

WHEY premium