SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No na clomidzie miałem lh 5 przy normie do 7 więc ok, a po odstawieniu lh i fsh było na dolnej granicy tyle, ze test był 12,5 przy normie do 10 więc z testosteronem było ok. A co myślisz zeby zrobić tak:
1) Wziąć 11-test lub 11-oxo i zobaczyć czy zbije coś kortyzol (w przeciwnym razie coś musi być ze mną nie tak ponieważ 3 g witaminy C i 1050 mg PS przez miesiąc nic nie zbiło kortyzolu), bo czytałem, że kortyzol właśnie blokuje wytwarzanie gonadotropin i moze prowadzić do całkowitego zaniku libido i produkcji spermy.
2) Jeżeli punkt 1 nie wypali to wziąć HCG z nolvą, a potem jakiś inhibitor aromatazy żeby estrogeny nie podskoczyły.
3) Zaprzestaję na razie aerobów, czytałem że powyżej 20 minut wzmagają wytwarzanie kortyzolu i poćwiczę siłowo, ale z głową żeby się nie obciążyć.
4) Jutro jeszcze od rana chyba zrobię badanie androstendionu i 17 OH progesteronu
5) Ciągle zastanawiam się nad szpitalem, ale jak androstendion i 17 OH progesteron wyjdzie ok to raczej wszystko ok z nadnerczami.
6) Dziwna sprawa jest z DHEA, które mam 17,5(1,5-12,5), a przy wysokim kortyzolu powinno być niskie bo kortyzol przecież blokuje jego wytwarzanie, więc tej kwestii za bardzo nie rozumię.


Zmieniony przez - Leachim w dniu 2011-05-25 16:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.davehompes.co.uk/resources/Getting It Up - Erectile Dysfunction & Lifestyle.pdf
JAk Ci się chce to tutaj jest ciekawie opisana sprawa kortyzolu, tyle, że po angielsku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
sluchaj sprawa wyglada tak , ze nie bierz do siebie wszystkiego co pisza na temat hormonow , bo dany hormon nie musi byc dobry jesli jest troszke nizszy lub wyzszy , dany hormon jest prawidlowy wzgledem drugiego , i nigdy nie wyregulujesz wszystkich idealnie -zapomnij, bo one ze soba jak ci to napisac "współpracuja" dla tego to sie nazywa uklad hormonalny a nie hormony jako pojedyncze , dzialajac na pojedzynczy hormon zawsze wplyniesz na inny , sam widziales jak wszystko sie zmienialo biorac np cloma , a nie tylko tesc, za bardzo bym sie tym kortyzolem nie przejmowal bo moj lekarz mowil wysoki tesc wyzszy kortyzol , cos za cos , ale lepiej miec wysoki tesc i kortyzol ,niz niski tez a wysoki kortyzol prawda ?? dla mnie juz pewne jest,ale lekarzem nie jestem , ze masz zablokowane jadra , sam mowisz , ze to widzisz , podotykaj je sam jak sa takie budyniowate to kolejna oznaka , trzy ze jesli wisza tak jak to mowisz , ze za duzo skory itp to dla mnie wystarczajace powody , pogadaj o tym z lekarzem a zobaczysz ze hcg pojdzie od reki i clom i zobaczysz ze ruszy , bo nie takich juz ruszalo, masz dwie opcje albo doszukiwac sie pojedynczych problemow i stosowac mase supli i lekarstw ,ktore prawdopodobnie niz nie dadza i tracic czas albo zagadac lekarza i zrobic dobra kuracje z hcg i cloma a uwierz mi , ze jak jest ogarniety lekarz to dobierze tak dawki , ze hcg ci krzywdy nie zrobi , ale samo hcg tu moze byc za malo, obowiazkowo po hcg clom musi isc przynajmniej 10 tabsow ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500 jednostek HCG przez 2 tygodnie to byłoby chyba odpowiednie dawkowanie, jak sądzisz? A nie lepsza nolva od clomu? Sermy brać razem z HCG czy dopiero po, bo czytałem różne opinie, żeby brać HCG z nolvą, a później jakiś inhibitor aromatazy po odstawieniu, inni znowu piszą ze nie można łączyć tych środków. Co do dobrego endokrynologa w tych sprawach to moze jest 1 taki na 100, ale na razie byłem u 3(plus 1 neurolog i 1 urolog) endokrynologów więc chyba bardziej opłacalne będzie na własną rękę podjęcie cyklu HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No sa jak taka galaretka, wiszące, małe jak lekko w nie pstryknę to czuję ból który jakby przechodził na brzuch, tak jakbym miał mieć rozwolnienie za chwilę, a jak je normlanie dotykam to tak jakby to nie były moje jajka, że się tak wyrażę, sa po prostu rozlazłe. Po ćwiczeniach natomiast chowają się strasznie, że nie ma prawie uwypuklenia, niemal jakbym miał amputowane jajca. Tylko dziwna sprawa, ze nie mam testosteronu bardzo niskiego, chcoiaż kto wie, moze już opadł i jest na poziomie 5 ng/ml. Co do cwiczeń siłowych to mogę bez przeszkód ćwiczyć z godzinkę 4 razy w tygodniu? Dodam tylko jeszcze, ze mam czasami szumy w uszach np. jak robię pompki i boli mnie głowa, czuuje jakby ciśnienie w głowie i ciężko mi jest się skupić. Jak byłem na wizycue u dr. Rabijewskiego to na kortyzol w ogóle nie zwrócił uwagi, a jak się pytałem o hcg to powiedział, ze to nie dla mnie bo nie brałem sterydów, więc tak spoko to nie jest z tym przepisywaniem leków.

Zmieniony przez - Leachim w dniu 2011-05-25 21:24:21

Zmieniony przez - Leachim w dniu 2011-05-25 21:26:49

Zmieniony przez - Leachim w dniu 2011-05-25 21:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
sluchaj jak masz nie daleko do krk to dam ci namiar na jedengo z lepszych endo , urologow i innych sobie wogole daruj bo oni sie c***a znaja na meskich hormonach i wodza za nos , od hormonow sa endo i tylko do nich z takimi problemami , wiem co mowie bo tez chodzilem do urologa,ktory mnie odsylal do seksuologa i tak w koleczko, sluchaj na wlasna reke nie ma co , chyba , ze faktycznie zaden endo ci nie pomoze , raz skad wezmiesz hcg apteczne i cloma?? a tylko takie wchodza w gre bo te spod tartaku z kielc ,ktorymi obracaja dile i niby sa przechowywane sterylnie i w lodowce to nie wierze , a dwa , ze lekarz bedzie cie mial pod kontrola i on dawki przepisze odpowiednie jak i dlugosc podawania , bo o ile hcg po koksie sie bierze 2 3 tygdnie to w zastosowaniu leczniczym nawet trzy miechy , wiec dobry endo to wszystko ogarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ty byłeś u tego endo? No ja mam daleko bo będzie z 350 km. Żebym miał pewność, że rzeczywiście przepisze mi hcg. Do niedawna była niezła strona anabolex.pl gdzie można było zamówić hcg, a teraz to nawet na lewo moze być problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiadomo, ze hcg z apteki lepsze, ale te od dilów tez zazwyczaj działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
tak bylem u niego i jak dobrze pogadasz tzw co brales tzw chodzi mi o leki i badania i je wezmiesz do niego i powiesz jak sie czujesz , no normalanie wszystko to co tutaj jak to widzisz to wspolnie dojdziecie do porozumienia , on na pewno zbada ci jadra bo to podstawa i juz wtedy bedzie wiedzial co ci przepisac , a mi hcg chcial przepisac od razu ale doszlismy do wniosku , ze najpierw badania ale ty juz je masz za soba , gosc naprawde jest ogarniety i ma mase swietnych artykolow i zawiedziony nie wyjdziesz ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
'artykulow:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie npp db pharma?

Następny temat

testo deca Hcg??

WHEY premium