SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Nadal masz problemy z libido?! Twoj przypadek jest arcyciekawy próbowales sie konsultowac z jakimis specjalistami?

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam jescze na wynik ACTH, ale chyba mam rpoblemy z nadnerczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie gdzie mozna dostać 11-oxo? Znalazłem w internecie 11-test, to to samo? ACTH mam 39(7-66,9), endokrynolog dała mi skierowanioe do szpitala, żeby przebadali mnie pod kątem nadnerczy, ale moje wyniki jednoznacznie nie wskazują na problem nadnerczy jak powiedziała. Dzisiaj zrobię jeszcze po południu badanie kortyzolu, a jutro androstendionu i 17 OH progesteronu. Co do tego 11 oxo to miesza on coś w hormonach, bo czytałem info o 11-test i pisali, ze po odstaieniu powinno się brać tribulusa, albo inhibitor aromatazy i zeby nie brać za długo i w za dużych dawkach tego suplementu. Możliwe jest w ogóle, że nie biorąc sterydów, od samego długotrwałego i częstego treningu na siłowni uszkodziłem sobie coś w w przysadce albo w układzie nerwowym? 2 razy z przetrenowania w trakcie cwiczeń zrobiło mi się słabo i zakołowało w głowie, dodam że jadłem mało węgli, glukozy prawie wcale. Osttanim razem poziom cukru miałem trochę ponizej normy 71(75-100). Co do kortyzolu to by się niby zgadzało, rzadka sperma, niskie lh i fsh, szybki i nierówny puls, ostatnio bóle głowy i suchość w ustach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
nawet jak bys sie przetrenowal to po pewnym czasie powinno wszystko wrocic do normy , sam kortyzol musial bys miec wywalony bardzo mocno ,zeby mieszal do tego stopnia , ze nie mozesz uprawiac stosunku , nie mieszaj juz nic , na kortyzol witamina c i stres control , jesli chcesz dalej w cos brnac to tylko kuracja hcg plus clom, ale jaki to ma sens jesli hormony masz ok ?? mysle , ze powinienes uderzyc provironem , jak jak mialem niski tesc zanim nie wykonalem reszty badan lekarz od kopa dal mi provi na 1 miesiac w dawkach 100 mg ed jako dorazna pomoc , moze tego sprobuj bo provi powinien cie ruszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle, że w sumie zrobiłem też badanie DHT i wyszło 634(250-1000) więc jest w połowie normy, a proviron chyba działa, na tej zasadzie, ze podnosi właśnie poziom DHT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tez wydaje mi sie, ze hormony ok.

Ja jednak na jego miejscu ruszylbym przez 2 miesiace z tesciem, do tego male dawki hcg raz lub 2 razy w tygodniu, potem porzadny odblok i liczylbym, ze organizm sie po takiej kuracji "zresetuje".

Swoja droga ciekawi mnie, czy w trakcie "cyklu" checi i mozliwosci i bylyby satysfakcjonujace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam jeszcze, ze po cwiczeniach jądra prawie mi znikaja, chowają się jakby do wewnątrz i jest tylko neiwielkie uwypuklenie. Jak nie cwiczę to dziwnie wiszą mi jakby było więcej skóry niż samych jader i wydaje mi się, ze systematycznie się zmniejszają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale lh i fsh nie sa w porządku według mnie, nawet androlog u którego byłem(podobno specjalista) jak go zapytałem jaki powinien być poziom lh i fsh w moim wieku powiedział, że z 6 (przy normie do 7), a ja mam sam dół normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ale w normie jest. nie sadze, zeby wynik w normie mogl spowodowac az takie ała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
jesli tesc jest wysoki a lf i fsh niskie stary to jaja masz zablokowane wiec porozmawiaj z lekarzem i kuracja hcg , to ze lekarz ci powie , ze jajka masz ok to nie musi byc prawda bo skad ma wiedziec jakie byly wczesniej, gadaj z nim analizuj i cos wymyslicie razem , ale mowiles , ze lh i fsh po clomie miales w gornej granicy tak? a problem byl wiec wniosek jest prosty jaja nie dzialaja tym bardziej , ze robiles rezonans i to nie tu problem moze byc a wlasnie w jadrach, bo jesli podajesz clom i nic sie nie zmienia to znaczy , ze z przysadka wszystko ok , wiec uderz hcg plus clom ale oczywiscie konsultujac to z lekarzem i zobaczysz , przeciez gorzej byc nie moze a jak hcg cie nie ruszy w co watpie to mozesz sie martwic, i zadnego tescia nie podawaj bo przyjelo sie na forum , ze trzeba troszke przybic i dac odblok , w czym tu testosteron pomoze? samo hcg plus clom i nie wierze , ze jak dostniesz dawke hcg to ci jaja nie spuchna i nie wyruchasz wszystkiego co na drzewo nie ucieka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie npp db pharma?

Następny temat

testo deca Hcg??

WHEY premium