SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z libido - pomoc!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Witam, kończę wlasnie 4 tyg cyklu na P-Mag, od 4 dni zarzuciłem 4 kapsy czyli maksymalną dawkę jaka producent (Brawn) poleca (140 mg) - świadomie bo w dzisiejszych czasach wiem ze na 35gramową tabletkę na pewno nie ma tam 35 gramów P-Maga. No i dzisiaj z kobietą była wtopa, wiadomo tłumaczenie "zły dzien" itp jakos uszło. Ale zeby to sie za pare dni nie powtórzyło doradźcie co zrobic. Mam pod ręką 6-bromo i tarmoxifen przygotowany na odblok. Dodam jeszcze ze P-Maga zostało na ostatni tydzień i chciałbym go dokończyć a jednocześnie zeby dokończenie cyklu nie przeszkodziło w poprawie libido. Ja bym do końca cyklu zarzucił duże dawki 6-Bromo a potem przeszedł na odblok tarmoxifen? Co wy na to? Może cos innego polecacie? Skoro zależy mi jak na najszybciej sprawności to może przerwać cykl i odpuścić sobie juz ten ostatni tydzień i wjechać z połączeniem 6-bromo i tarmoxifenu?
Pozdrawiam


Zmieniony przez - Maniek966 w dniu 2016-02-29 22:23:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Biz0n
Kolega pisze że libido lipa :P a jak libido lipa to samopoczucie i witalność chyba też bynajmniej u mnie by tak było. Jeżeli clom + nolva nie pomaga to co innego ?




Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2016-03-18 23:04:41


Tak dokładnie tak mam, na razie biore 3 tydz 20 mg samej nolvy także nie moge powiedzieć ze clom + nolva nie pomaga bo na takie połączenie wchodzę od wtorku (wtedy dojdzie mi clomid) i po 2 tyg badania. Dam znac po paru dniach czy cos sie ruszyło :)

Zmieniony przez - Maniek966 w dniu 2016-03-19 10:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
po pierwsze ankieta
oraz badania w labie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
bez badan nikt nic nie wywrozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
tak to jest jak się bawi w gówna od brawna czy innego typu pro. Moim zdaniem to jeden wielki shit i pewnie jeszcze bez testa to lecisz to już w ogóle, tak jak chłopaki pisza wyżej ankieta i badania : test całkowity, progesteron, estradiol, prolaktyna, kortyzol



Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2016-03-01 09:04:59

Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2016-03-01 09:05:48

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Tak to się prezentuje - badania wykonane pierwszego dnia po odstawieniu P-maga. Wieczorem wziąłem 60 mg Tarmoxifenu.
Co polecenia, jak naprawić sytuację?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
no blok konkretny... HCG i cloma masz do ogarnięcia ? bez tego się nie obejdzie

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Biz0n
no blok konkretny... HCG i cloma masz do ogarnięcia ? bez tego się nie obejdzie


Clom tak HCG nie! Może combo Clom + tarmoxifen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Najlepiej hcg a potem clomid , jednak jak nie masz hcg daj clomid + tamoxsifen po 1tabletce przez 4tygodnie po 1tabletce przed snem , tamox ostatni tydzień bierz 1/2tabletki 10mg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
bez hcg będzie lipa, ale bierz tego cloma z tamoxem, IMO bedziesz musial wejsc na bombe i się poźniej porządnie odblokować bo nie bedzie tak jak powinno

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie wiadomo czy będzie lipa w końcu nie był na tym ph pół roku tylko kilka tygodni, progesteron i prolka jest w normie. Po dwóch od brania sermów zrób badania hormonów przysadkowych,lh i fsh testosteron i estradiol.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 96 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3712
Czyli na razie działamy Tarmoxifen 20 mg + clomid 20 mg? Mam tez 6-bromo wiec tez dorzucić? Zrobię badania po 2 tyg. Tez mi sie wydaje ze powinno pomoc bo to był prohormon solo, brany nie cale 4 tyg wiec i tak blok dziwnie mocno i nie adekwatny do cyklu nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ankieta

Następny temat

odblok po 2tyg deca+enan

WHEY premium