SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Witam jestem na cyklu Prolo z jelfy 200mg e3d. Na poczatku moje libido wzroslo nie samowicie. Teraz jestem w polowie 4 tygodnia Towar jest dobry masa i sila idzie do przodu notuje ciagle przyrosty ale jest cos nie tak z moim libido. Nie potrafie osiagnoc pelnego wzwodu i mam problemy z utrzymaniem erekcji w czasie stosunku maly odmawia posluszenstwa dodam ze tylko z rana po przebudzeniu jest na bacznosc co jest nie tak? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
wkrecasz sobie chyba cos, enan sie rozkreca w tym czasie dopiero nie moglby Cie zblokowac jeszcze IMO

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24322 Napisanych postów 68025 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537607
jw
bedac na prolo w 10 tygodniu yebac mi sie chcialo jak psu

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
no wlasnie tez tak zawsze mialem nie mam pojecia dlaczego tak jest moze macie
racje ze sobie wkrecam albo czas zmienic panienke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
nie musisz odrazu zmieniac kup jej nowa bielizne, daj na fryzjera bedzie ok 3m sie i juz nie wkrecaj

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24322 Napisanych postów 68025 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537607
hahahah TYM sog

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

humalog mix 25

Następny temat

BOLDENON-ampułki 2ml

WHEY premium