SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG w trakcie dlugiego cyklu,proszę o pomoc. Spadek libido.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Witam

Od 10tyg jestem na testosteronie,wcześniej leciała jeszcze metką. Cyklon chce pociągnąć dalej,niestety jądra się troszkę zmniejszyły i libido spadło. Jednak nie wiem jak ,czytałem różne opinie o 500ui/1000ui co 3-4 dni , ale też o takim systemie 1 dzień 2000ui,3dzien 1500ui,5 dzien 1500ui. Zaznaczam ,że dalej biorę testosteron enanthe ,jestem w trakcie redukcji ,więc możliwe,że pójdzie jeszcze wino na ostatni szlif. Najbardziej chodzi mi libido ,które upadło dość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Tak to właśnie wygląda, wskoczyłeś na bombe po 2 miesięcznej przewie od ostatniego cyklu, dodatkowo ten cykl, który teraz lecisz to nie wiem kto Ci rozpisał. Teraz padło libido i panika. Idz spokojnie na badania, nikt Cię tam nie zabije ani policji nie zawoła ze bombe wziąłeś Wyniki masz tego samego dnia albo na 2 dzień, rafiz Ci napisał jakie badania masz wykonać, wklej je tutaj, a będzie uzdrowiona dusza Twoja.

Nawet jeżeli chcesz zejść teraz z bomby, dobrze byłoby wiedzieć jak wyglądają hormony, więc badania są w tym wypadku nieuniknione. Z tego co napisałeś wynika, że enan się wkręcił i podbił estro, stąd spadek libido, ale bez badań to tylko i wyłącznie gdybanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
ankieta + napisz cały cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
1-5 Meta 25mg dziennie
3-11 Testosteron Prop od 6 tyg przejscie na Enan Prop 100mg co 2 dzien,enan 250mg co 4 dni

wczesniej przed tym cyklem mialem tylko 2 miesieczna przerwę i miałem cykl na propie i turce 8 tyg.


1. WIEK: 22
2. WAGA: 81
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo: 65
-talia: 81
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 220
-węglowodany: 400
-tłuszcz: 60
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
I na prawdę nie wiem co zrobić,bo jestem na redukcji i obecnie enana traktuje antykatabolicznie ale brak libido nie napawa mnie pozytywnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
no to kolego bez badan sie nie obejdzie....test estro prolaktyna...stawiam ze estro ponad norme test spadł "fejk" i libido padło...po badaniach wyjdzie a tak jest 50/50

Zmieniony przez - rafiz w dniu 2015-01-07 15:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Właśnie nie sądzę ,żeby test był fake,na 99,99% jest to bdb enan. Ale radzisz raczej,żeby skończyć cykl zrobić odblok normalnie? czy polecieć teraz hcg i test dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
radze badania zrobic bo tylko domysły zostana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ok rozumiem,a jest możliwe żeby długi cykl tam wpłynął na libido? oczywiście cykl z użyciem testosteronu.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Podając sterydy wpływasz na wiele różnych hormonów i pardoksalnie może zdarzyć się tak, że bijąc testosteron doprowadzisz do osłabienia libido.
Nie ma co tu gdybać, rafiz napisał Ci wszystko. Zrób badania to będzie wiadomo co się dzieje.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Mam pytanie jakby mógł wyglądać odblok w tym momencie ,jestem 5 dni po ostatni szocie enana.

Mam do dyspozycji Clomid,Nolve i HCG? Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Boisz się iść na badania ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada mały cykl regeneracyjny sporty walki

Następny temat

szybkie pytanie - INSA

WHEY premium