SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
no zrobiles badania wiec masz odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1385
wyniki testo całkowitego 5,62 norma [2.8-8]
bądź teraz mądry co teraz zrobić...
nie wiem jeszcze miesiąc i pewnie hcg pójdzie bo nie ma mowy zeby tak funkconować

Lech Poznań Rulles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
juz zacznij hcg 1000iu codziennie rano podskornie przez 30 dni,pozniej delikatnie clomid 10 dni po 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1385
podskórnie? myślałem że domięśniowo trzeba, futurebody czy to jakaś anomalia czy spotkałeś już kogoś z takim problemem? zaczynając cykl myślałem że w ogóle nie będę miał takich problemów bo wszystko było książkowo, pewnie do załatwienia będę miał pregnyl 5000i tylko ,że mój kolega zrobił test ciążowy i mu nie wyszedł hmm... czy hcg organonu często wałują?może niewłaściwe przechowywanie bo z apteki to będzie problem

Lech Poznań Rulles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1385
przez 30 dni nie za długo myślałem że walnę sobie z 4-5 strzały tak ok 2000-1000 iu a potem przez 20 dni klomid 15 dni 50 mg 5 dni 25 mg a od 10 dnia proviron
1

Lech Poznań Rulles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1385
BadMad jądra subiektywna sprawa nie wiem czy mieliście takie wrażenie, ale tak jakby były w innym położeniu wyżej niż wcześniej pod pindolem i twardsze mniejsze, moszna skurczona nawet jak gorąco to jakbym wyszedł z wody (urolodzy twierdzą, że nie możliwe jest skurczenie jąder wieksze o 1 mm a skurczenie zachodzi zazwyczaj ze stanem zapalnym)
więc jak teraz zrobić doradzi mi ktoś i czy to co napisałem to słusznie z tymi dawkami?

Lech Poznań Rulles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1385
a czy po takim cyklu mogła prostata dostać swoje może to własnie to czy nie ten wiek jeszcze i za niskie dawki?

Lech Poznań Rulles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć falko, rozwiązałeś swój problem z libido? Ja mam bardzo zbliżony problem tylko, że nie brałem koksu i ciagle szukam przyczyny. Po dłuższym braniu clomidu test wystrzelił mi powyżej górnej normy, ale libido się nie zmieniło. Mam podwyższony kortyzol i estradiol i będę je zbijał. Miałem wbijac hcg, ale zrezygnowałem przy tak wysokim testosteronie i przy estradiolu ponad normę, bałem się że gino może się pojawić. LH i FSH mam odrobine ponizej dolnej normy, to jest chyba normalne przy testosteronie wykraczającym poza górną normę? Pzdr.

Zmieniony przez - Leachim w dniu 2011-03-19 11:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
I jak tam nadal nie odblokowales libido? Twoj przypadek jest przeinteresujący normalnie tak z dnia na dzień.. Niech sobie poczytają te watki wszyskie łeby co biją dece solo przez 6 tygodni :/
1

Wołają na mnie trójnóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie npp db pharma?

Następny temat

testo deca Hcg??

WHEY premium