SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
zrob jeszcze lh i prolaktyne po suplach bo tescia i estrogen masz ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzy stres, bo wysoki estardiol i kortyzol, poleć gluta aakg magnez witamina c po 1g, complex witamin b, hormonów już nie ruszaj.

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2011-04-20 20:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
czy czujesz jakies bole w jadrach lub jakis inny dyskonfort ?

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 g witaminy c i suplement na obniżnie kortyzolu brałem przez miesiąc, co do estrogenów to wyskoczyły mi tak po clomidzie, wczesniej miałem niemal na tym samym poziomie ale tesoteron był niższy coś koło 5,5 ng/ml. Nie czuje bólu w jądrach, ale ostanio jak tobiłem pomki to poczułem jakiś przeszywajacy ból w tylnej częsści głowy i w szyi, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Moje libido po prostu nie istnieje. Patrzę na fajną dziewczyne czy ogładam film i tak jakbym patrzył na fajny samochód, niby mi sie podoba ale mnie nie podnieca. Zero sygnałów w mózgu że czas sie podniecić. To jak nie hormony to ja już nie wiem co robić jak z tym rezonansem nic nie wyjdzie. A tak przy okazji, czy przy obecnym poziomie mojego estradiolu nie będzie większego problemu zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, niż jakbym zbił estradiol np. do 20? To jest mało istotna sprawa przy moim problemie, ale pytam sie z ciekawości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
hormony masz juz ok , zrob teraz prolaktyne i lh jesli beda ok to zostaw juz hormony w spokoju , moze rezonans cos wyjasni ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A robić jutro badanie prolaktyny jeżeli od 3 dni nie biore bromergonu przed rezonansem skoro moze ona pdskoczyc po naglym odstawieniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rezonans wyszedł ok poza pogrubieniem błony śluzowej zatok szczękowych. Dzisiaj odebrałem wyniki lh i kortyzolu;
LH 1,92(1,7-8,60)
kortyzol 741(171-536)
Przed braniem suplementów kortyzol miałem 699, a lh 1,68, a więc coś tutaj jest nie tak według mnie. Lh prawie takie samo mimo że testosteron spadł do niecałych 8 z 12, a kortyzol jeszcze podskoczył. Wiem, ze kortyzol moze całkowicie zablokować libido i prowadzić do impotencji, u mnie brak libido i wydaje mi sie ze także brak plemników. Kortyzol ma wpływ na gonadotropiny? A czemu te lh jest niskie niezależnie od poziomu testosteronu to też jest dla mnie bardzo zastanawiające? I co robić mam teraz? Wiecie moze czy alkohol zbija kortyzol bo niedawno dobrze popiłem i przez chwile jakbym miał lekkie libido i szukam tu po prostu jakiejś zależności. Jeszcze chce dodać, ze od czasu gdy nie mam popędu i brak porannych wzwodów to rano w ogóle mi się nie chce sikać i w ciągu dnia też jakbym rzadziej oddawał mocz. Wcześniej przy porannych wzwodach to myślałem, ze pęcherz mi rozsadzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moze jakis dziwny zespol paranowotworowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
musisz sie przeczyscic , tzn zresetowac caly organizm ;)

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moze sprobuj tak jak Oski radzil, tylko zmienilbym troche z HCG. Na poczatku dalbym 2 strzaly po 1500 w odstepi 3 dni, potem po 3 dniach 500 co 2 dzien przez 2 tygonie. Do tego omke 1 ampolke raz na tydzien albo 2, pierwszt szot tydzien przed pierwszym strzalem hcg i pocignalbym tak przez 4-5 tygodni. Jak nic nie dziala odstawilbym, jak dziala tez bym pewnie odstawil i szukal dalej pomocy. W obu przypadkach, w sytuacji kiedy spotkasz dobrego fachowca na swojej drodze (czego Ci zycze), eksperyment taki powinien miec jakas wartosc przy szukaniu przyczyn(y) problemu. Mysle, ze zaszkodzic nie powinien.

Fachowcem nie jestem i wszystko co robisz robisz na swoja odpowiedzialnosc.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie npp db pharma?

Następny temat

testo deca Hcg??

WHEY premium