SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewatywa-detoks dla naszego organizmu.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
pozamiatał
1

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Nie lepiej zastosować siarczan sodu? mniej inwazyjny, skuteczniejszy i można go dostać drogą internetową z Niemiec.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaawansowana opcja to hydrokolonoterapia gdzies czytalem ze bo zabiegu ubytki na wadze nawet do 8 kg metoda bardzo popularna w stanach jak ze wszystkim nie mozna przesadzic bo moze to doprowadzic do wyplukania flory bakteryjnej, wysuszenia jelita itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9994 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
Wcześniej korzystałam z płatnych lewatyw w gabinetach.Teraz robię sama dwa-trzy razy do roku.Waga w dół,kłopoty z trawieniem i gazami ustępują.A staram się odżywiać raczej dobrze i zdrowo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Po siarczanie sodu mam ten sam efekt i rzadziej wykonuję zabieg raz na rok lub dwa lata, lewatywa też nie należy do dobrych rzeczy, dlatego, że czasami te złogi mogą mocno uderzać w ścianki jelit a toksyny dostają się do krwioobiegu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Mawashi

Edit: a dla zdrowiej okrężnicy polecam wysrać się z rana w kucki jak homo sapiens w lesie czy na stepie, a nie na tronie. To też nienaturalne. Wleźć na sedes, kucnąć i postawić kloca jak należy. Ale jeśli brak mobilności i nie można kucnąć dupą do pięt to też jest to nienaturalne Trzeba poprawić mobilność i przywrócić ją do stanu prawidłowego.


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2014-08-19 20:20:46


Przypomniała mi się reklama widziana gdzieś w sieci, nie wiem czy to Amerykańce wymyślili czy Japońce ale sprzedawali oni specjalny podest do kibelka który umożliwiał właśnie wypróżnianie się w pozycji na małysza, siedząc na desce hehe
1

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Wyślij szybką odpowiedź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
aż z wrażenia wysłałam pustego posta. Ktoś kiedyś miał robioną lewatywę? Ja chyba wolałabym tego uniknąć, chociaż mam ciągle zatwardzenia i czasem to strasznie meczące.Teraz mam dziecko i to samo, czego to wina? :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Po co odświeżasz stary tematy. Przeczytaj poprzednie strony, na pewno tam znajdziesz odpowiedź.
1

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Możesz przeprowadzić zabieg w domu na 2 sposoby:

1. Oczyścić końcowy odcinek przy pomocy lewatywy kupionej w aptece.
2. Oczyścić cały odcinek aż po wyrostek przy pomocy CitraFleet:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625-s14.html

Przy drugiej opcji trzeba poświęcić ~12h.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki IF, potrzebne rady

Następny temat

IF i wybór optymalnego okna żywienia :)

WHEY premium