SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla Paleo ?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Jestem po lekturze tematu na potreningu na temat PALEO.

Chciałbym usłyszeć od was jaka mogła by być alternatywna dieta dla paleo, która była by zdrowa i którą można by było stosować ciągle.
Dieta tłuszczowa ? Dieta zrównoważona ? Dieta CBL ? Dieta wegetariańska?

Co zastosować, aby miało to pozytywny wpływ na organizm, maksymalnie ...
Cel odchudzanie po męsku :)



Zmieniony przez - PaulNewman w dniu 2015-12-21 15:29:32

Zmieniony przez - PaulNewman w dniu 2015-12-21 15:29:56

"I would like to be remembered as a man who tried "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Każda inna dieta/system żywienia dobrany pod Twój organizm, aktywność, cel. Myślę, że powinieneś skupić się na podstawowych zasadach żywienia,

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Dzięki za odpowiedź.
Na czym w takim razie się oprzeć? Musisz mieć jakąś bazę, prawda ?

Gluten free, sugar free, trans-fat free i raw food ?

"I would like to be remembered as a man who tried "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
co wy wszyscy z tym glutenem
napisz coś więcej o sobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
hehe no taka moda na gluten.
Nie ma co pisać w zasadzie. Zdrowy chłop, przed 30, z lekkim otłuszczeniem i mocno aktywny fizycznie.

brak przeciwskazań dietetycznych. Zastanawiam się nad prostym, zdrowym jadłospisem.

"I would like to be remembered as a man who tried "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Cukry proste, przetworzone pożywienie, izomery trans to podstawa eliminacji. Gluten niekoniecznie, ale nie zaszkodzi jak tak zrobisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
z glutenem to podkretka firm
zobacz ile teraz schodzi żarcia gluten free a uczulonych jest może 0.5% społeczeństwa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Uczulenie swoją drogą, ale wiele osób, jak ja nie trawi zbóż. A celiakii nie mam. Przykład z wczoraj. Postanowiłem jako przekąski wprowadzić takie fest kanapki. I tak jak się spodziewałem wystarczyła jedna "zdrowa" pełnoziarnista kanapka żeby zaczęło się bulgotanie i wdęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wiele osób ma różnego rodzaju problemy ze stanami zapalnymi, o których nie zdają sobie sprawy. Więc nie tylko celiakia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tak. Ja miałem stan zapalny jelit i żołądka. Jelita już w porządku, żołądek nie do końca. A zboża jak powodowały problemy tak powodują;) Brak zbóż brak problemów, płaski brzuch i dobre trawienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Martainn - ryż też powoduje u Ciebie problemy? W przypadku znacznej części osób gluten nie stanowi problemu, ale stanowią go fruktany. Gluten w produktach zbożowych zawsze jest związany z fruktanami. Miewasz również niepożądane objawy ze strony układu trawiennego przy konsumpcji owoców z przewagą fruktozy na glukozą np: jabłek lub gruszek?


Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2015-12-22 10:02:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ciąg dalszy i plan na Nowy Rok

Następny temat

[TRENING] 5 - 3 - 1 Czysta Siła

WHEY premium