SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leucine Fusion-opinie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cześć,

Jak to Carbo ma w sobie 5 gram Leucyny to dorzuciłbym tylko BCAA (chociaż w tamtym Carbo jest tylko ta zwykła jedna forma Leucyny).

Jako ja nie stosuje Carb'a - po prostu tyle jem, że mnie zaczyna masować jak np MaxCarbo pije, a wole zamiast carbo zjeść Boostera (czekoladowo-waniliwoy i truskawkowy to moje ulubione ).

Stosuję natomiast Vitargo + BCAA i teraz Leucin Fusion i na prawdę się sprawdza.
jeszcze wciskam L-Gluamine Extreme --- ODCZEKUJE trochę --- i piję IsoLite (owoce leśne pycha, taka nagroda )

po tym IsoLate jakoś tak fajnie z brzucha zabiera wszystko i w szybkim czasie mogę coś zjeść w domu.



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-12-07 16:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Problem jest taki, że nie bardzo mogę sobie pozwolic na Vitargo z powodów finansowych, więc pije po treningu tanie węgle - Max Carb.

Więc to carbo jakbym ładował 50g po treningu od razu to te 5g leucyny styknie? Czyli razem z BCAA byłoby po treningu około 10g leucyny samej.


zdrowia

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2010-12-07 16:57:39

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
okej, dzięki


zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra koledzy to kupie puche Leucine Fusiona i BCAA ;) dzieki za pomoc. Pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN w TREC TV - Czy hardgainer może zostać kulturystą?

Następny temat

Czy firma trec ma w planach zrobić jakiś post-workout stack?

WHEY premium